آموزش پدیکور و مانیکور ناخن در 5 مرحله

آیا میخواهید بدون انجام دادن کاشت، ناخن های زیبایی داشته باشید؟ ما به شما مانیکور و پدیکور را پیشنهاد میکنیم

مانیکور و پدیکور عملی است که در زمینه‌ی سلامت ناخن‌های دست و پا و انگشتان آن صورت می‌گیرد

به عمل سوهان زدن ناخن و زدودن و گرفتن گوشت های اضافه ی دور ناخن های دست و ناخن های پا بطوری که به بافت های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود مانیکور و پدیکور گفته می شود .

برای انجام دادن پدیکور و مانیکور رعایت بهداشت بسیار ضروری است و هتر است که هر فرد برای خود ابزار مانیکور اختصاصی داشته باشد.

 

مرحله 1: دستان خود را خیلی خوب شستشو دهید و با ماده ضدعفونی کننده تمیز کنید. اگر هم روی ناخن هایتان لاک دارید با لاک پاک کن کاملا پاک کنید.

مرحله2: ناخن‌ها را با سوهان ناخن به شکل مورد نظرتون سوهان زده و گوشه های اضافه ناخن را با ابزار گوشه گیر ناخن بگیرید و با پولیش ناخن سطح ناخن هایتان را جلا دهید. همچنین میتوانید کیوتیکل‌ها که گوشتهای اضافه دور ناخن میباشد را مواد از بین برنده کیوتیکل بزنید.

مرحله 3: حدود 3 یا 4 دقیقه دست ها را داخل آب ولرم قرار دهید و اگر مواد شوینده یا روغن های نرم کننده مثل روغن زیتون یا بادام دارید میتوانید داخل آب بریزید و به آرامی روی ناخن ها ماساژ دهید تا پوست دست و ناخن هایتان نرم و لطیف شود.

مرحله4: دستانتان را با یک حوله گرم به آرامی خشک کنید و با کرم های آبرسان یا مرطوب کننده آن را ماساژ دهید.

مرحله 5: در نهایت لاک دلخواهتان را یک یا دو لایه روی ناخن ها بزنید. میتوانید برای دوام و براقیت بیشتر لاک از برق ناخن استفاده کنید.

برای ارسال دیدگاه، شما باید وارد شوید (لینک ورود.

بالا