5-طراح-برتر-مد

5 طراح برتر مد و فشن دنیا

هر روز که از خانه خارج میشویم، یکی از لباس هایمان را انتخاب میکنیم و بعد از آراستن ظاهرمان از خانه خارج می شویم . این کار فقط بخشی از نیاز ما به پوشش دادن به خودمان نیست بلکه با انتخاب لباس با دیگران ارتباط برقرار می کنیم و آنها از نوع پوششمان به خصوصیات ما پی میبرند.

طراحی لباس های جدید که مورد پسند عموم قرار بگیرد کار زمانبری ست، که متخصصین این حرفه باید بتوانند بطور دقیق تغییر سلیقه ها را پیش بینی کنند.

برای آشنا شدن با 5 طراح برتر جهان به ادامه این مطلب توجه کنید

1. مارک جاکوبز

marc jacobs

او دقیقا می داند که خانم ها چه می خواهند ؟ او تمام خلاقیت خود را برای راضی کردن آنها خرج می کند.

 

2. والنتینو گاراوانی

مانند تمام فوق ستاره‌ها با نام کوچکش معروف شده است. والنتینو یک طراح معروف ایتالیایی و یکی از طراحان مورد علاقه و احترام اهالی پاریس است.

طرح‌های والنتینو بسیار شیک و به طور غیرقابل انکاری زیبا هستند چرا که طرح و سلیقه تمام ایتالیایی‌ها را در خود جمع کرده است.

 

3. دوناتلا ورساچه

versace

دناتلا مدیریت شرکت ورساچه را بع از قتل برادرش گیانا ورساچه به عهده گرفت و به سمت موفقیت حرکت داد. او فروشگاه های ورساچه را در اکثر نقاط جهان دایر کرد. هنرمندان زیادی مانند جنیفرلوپز و مدونا از مصرف کنندگان لباس ، زیورآلات و مبلمان این برند هستند.

 

4. کوکو شنل

coco-chanel

او یکی از بهترین طراحان لباس فرانسه است که برند لوکس و شناخته شده Chanel را تاسیس نمود. طرح های مدرن ، کاربردی و ساده اش او را به یکی از چهره های برتر و با نفوذ قرن 20 در عرصه مد و فشن تبدیل کرده .کوکو شنل تنها طراح لباسی بود که نامش در لیست صد شخص تاثیرگذار در مجله تایم قرار گرفت.

 

5. تام فورد

tom-ford

تام فورد در تگزاس متولد شد و علاقه زیادی به بازیگری داشت و حتی آموزش های بازیگری را هم گذرانده بود که در نهایت سرنوشت طراح بودن را برای او رقم زد.
محبوبیت تام فورد در سال 2000 به اوج رسید و حایزه برترین طراح بین المللی را از آن خود کرد.

 

بالا