جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

آرایش متناسب با رنگ سال

آرایش متناسب با رنگ سال

رنگ سال، یک رسم محبوب است و تمام مردم در سراسر دنیا از آن استقبال می کنند و زندگی شان به نحوی از آن تاثیر می گیرد. امسال هم طبق معمول با فرارسیدن سال نو میلادی، رنگ سال معرفی شد.

لیتریک ایزمن ، مدیرشرکت پنتون  در این باره گفته است: این رنگ بنا بر ایده تحرک و ایجاد انگیزه برگزیده می شود، پیش‌بینی هر سالانه رنگ براساس نیاز مشتریان صورت می‌گیرد و بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم  است که بلافاصله مورد استفاده طراحان گوناگون قرار می‌گیرد.

شرکت پنتون، رنگ سال ۲۰۱۸ را رنگ بنفش اعلام کرده است.

بنفش رنگی سلطنتی به حساب می‌آید. در قرون وسطی فقط پادشاهان و افراد خاص می‌توانستند از این رنگ در منازل خویش استفاده کنند. این رنگ علاوه بر اینکه حالت معنوی و آرامش را در افراد ایجاد می‌کند،  یک رنگ شاد است و قادر است محیط شما را جذاب، هنری و خلاق کند.

از سوی دیگر این رنگ نشانه اصالت، خلاقیت، نوآوری؛ اندیشه رویایی و آینده‌ بینانه است.

پرطرفدارترین رنگ‌هایی که می توان با رنگ بنفش آنها را ست کنید رنگ‌هایی مثل: سفید، سبز، زرد، قهوه ایی، آبی ملایم، صورتی و ترکیب رنگ بنفش با تونالیته‌ای از سایر رنگ های بنفش است.

بنفش رنگی بسیار شیک و متقاوت از سایر رنگ هاست ولی چون هماهنگ و ست کردن این رنگ برای داشتن یک آرایش زیبا و چشم گیر و همچنین ست کردن آرایش بنفش متناسب با رنگ پوست کمی سخت است، خانم ها کمتر از این رنگ زیبا در آرایش خود استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم با بیان چند نکته شما را در هماهنگ کردن رژلب بنفش با آرایش صورت و رنگ پوست و لباستان یاری کنیم تا در سال جدید همگام با مد و رنگ جهانی، از همیشه زیبا تر و جذاب تر باشید.

آرایش مخصوص لباس بنفش

بنفش هم بسته به اینکه پر رنگ باشد یا کمرنگ آرایشی متفاوت دارد. بنفش رنگی خاص هست که در آرایش آن باید دقت زیادی شود اگر رنگ بنفش لباس شما تند است، از کرم پودر روشن تر از رنگ صورت، رژ لب بنفش ملایم و در عین حال براق، رژ گونه ی قهوه ای یا قرمز ملایم و سایه های خاکستری و زیتونی در گوشه ای داخلی چشم وسایه ی بنفش تیره در گوشه های خارجی چشم می توانید استفاده کنید.

اگر رنگ لباس شما بنفش کمرنگ است،از کرم پودر همرنگ صورت، رژ گونه ی قهوه ای روشن یا قرمز کمرنگ، رژ لب بنفش پر رنگ براق و سایه های خاکستری در گوشه های داخلی چشم و سایه ی بنفش ملایم در گوشه های خارجی چشم می توانید استفاده کنید.

بعضی از خانم ها در هماهنگ کردن آرایش بنفش با رنگ پوست خود مشکل دارند نکته مهمی که مخصوصا در انتخاب رنگ رژ لب باید به آن توجه نمود این است که رژلب بنفش هم مثل سایر رژلب ها دارای طیف های رنگی مختلفی است. از بنفش روشن گرفته تا بنفش تیره.

زمان کافی صرف کنید تا از بین طیف های مختلف بنفش رژلبی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد. 

 

 

خانم های با پوست تیره و زیتونی باید به سمت بنفش هایی بروند که قرمزی بیشتری در خود دارد و خانم های با رنگ پوست روشن باید بنفشی را انتخاب کنند که به آبی نزدیک تر است.

– رژ لب بنفش با مداد مشکی و آرایش طبیعی چشم ها، ریمل مشکی و کرم مات یکی از آرایش های بسیار زیبا با رنگ بنفش محسوب می شود.

– اگر می خواهید از رژ لب بنفش کمرنگ تری استفاده کنید، می توانید از رژ لب بنفش نئونی به همرا خط چشم همرنگ آن استفاده کنید.

– رژ لب بنفش رژ لبی تیره به حساب می آید و بهترین آرایش چشم با رژ لب تیره آرایش بنفش یا دودی محو است.

بسیاری از خانم ها فکر می کنند که رژ لب تیره لب هایشان را نازک تر نشان می دهد. می توانید با رعایت چند نکته لب های خود را پر تر نشان دهید. بعد از اینکه رژ لب زدید بوسیله ی قلمو و کانسیلر اطراف لب خود را بپوشانید و بیرون زدگی ها را درست کنید. سپس مقداری سایه ی سفید و براق به قسمت مرکزی لبهای خود بزنید و لبهای خود را با برق لب بپوشانید. لب های شما پر تر به نظر خواهد آمد.

بالا