0

دسته بندی

چرا بادی اسپلش


اگر بخواهید معنی دقیق بادی اسپلش را بدانید در عبارت کوتاه "افشانه بدن" خلاصه می شود. تردیدی در این نیست که لباسی ارزشمندتر از پوست بدن وجود ندارد. اگر شادابی پوست و جوانی و زیبایی همیشگی آن برایتان در اولویت است پس بی برو برگرد باید به سراغ محصولات باکیفیت شادابی بخش پوست بروید. حالا باید بدانیم چرا بادی اسپلش محصول مناسبی برای شماست؟

چند سالی بیشتر از ظهور بادی اسپلش ها در بازار محصولات آرایشی بهداشتی نمی گذرد اما به شدت مورد استقبال واقع شده است. اسپری هایی برای خوش بو کردن بدن که نه عطر است نه ادکلن بلکه مایعی رقیق حاصل از ترکیب الکل، آب و عصاره های طبیعی می باشد.  بادی اسپلش ها ترکیباتی معطر و در عین حال سبک و با غلظت پایین هستند که با کمک اسپری های افشانه ای روی پوست پاشیده می شوند. می توان گفت مهم ترین کارایی بادی اسپلش خوشبو کردن بدن است. از این رو این افشانه های سرحال کننده با اینکه جایگزین عطرها نمی شوند اما گزینه بسیار خوبی برای مصرف خانگی هستند. علاوه براین بادی اسپلش ها قیمت های مقرون بصرفه تری نسبت به ادکلن ها دارند به همین دلیل گزینه های اقتصادی برای استفاده روزانه خواهند بود. در ترکیب این رایحه های دلپذیر از مواد طبیعی همراه با میزان مشخصی الکل استفاده می شود که حساسیت پوستی ایجاد نخواهد کرد.
 یکی از جالب ترین کاربردهای بادی اسپلش خاصیت مرطوب کنندگی و آبرسانی پوست بدن است چرا که در ترکیباتش حجم بالایی آب و مواد نرم کننده وجود دارد. 

 

تفاوت بادی اسپلش با عطر چیست؟


در ترکیبات عطرها از اسانس های روغنی معطری استفاده می شود که در فرمولاسیون بادی اسپلش یافت نمی شود. بادی اسپلش ها ترکیباتی مبتنی بر الکل هستند اما برای ماندگاری بیشتر عطر و ادکلن، کاربرد روغن های معطر ضروری است. بادی اسپلش ها به طور کلی ماندگاری خیلی کمی دارند اما کمپانی هایی هم وجود دارند که با فرمولاسیون ویژه ای بادی اسپلش های حاوی درصد بسیار کمی چربی می سازند. به دلیل اینکه بادی اسپلش محصول خوشبو کننده ای با ماندگاری کم است باید آن را به طور مستقیم روی پوست بدن اسپری کرد. اگر این سوال برایتان ایجاد شده که چرا بادی اسپلش می تواند جایگزین اسپری های خوشبو کننده باشد؟ در پاسخ می شود از این مزیت نام برد که بادی اسپلش ها شبیه اسپری های خوشبو کننده هستند با این تفاوت که در فرمولاسیون آنها هیچ گازی استفاده نشده است و ظاهر کاملا مایعی دارند.


چطور از بادی اسپلش استفاده بهینه کنیم؟


برای اینکه بادی اسپلش بیشترین نتایج را برایتان داشته باشد باید شیوه صحیح استفاده از آن را بلد باشید. در ادامه قصد داریم مراحل کاربرد این خوش بوهای دوست داشتنی را بیان کنیم.


- حمام کردن اولویت است
- لوسیون بدن بی بو استفاده کنید
- بادی اسپلش را با فاصله روی پوست اسپری کنید

 

چرا بادی اسپلش مزیت های بیشتری دارد؟


مهم ترین مزیت این محصول قیمت مناسب و ضد حساسیت بودن آن است و هیچ تهدیدی برای سلامتی پوست ندارد. در ضمن قابلیت هایی مانند نرم و لطیف کردن پوست و شادابی بخشی و شفافیت برای آن دارد. نکنه جالب توجه این است که این محصول رطوبت و چربی پوست را که در اثر حمام کردن از بین رفته را جایگزین می کند. این محصول علاوه بر ایجاد رایحه مطبوع و دل انگیز پوست را آبرسانی کرده و از خشک شدن آن پیشگیری می کند.در ضمن کاربرد بادی اسپلش موجب می شود دیگر مثل سابق تعریق بیش از حد نداشته باشید.مام با بادی اسپلش چه تفاوتی دارد؟


در واقع کار اصلی مام ها و ضد تعریق ها به عنوان ترکیبات ضد عرق، جلوگیری از ایجاد بوی بد بدن و تعریق است. در حالی که بادی اسپلش ها تاثیری روی تعریق ندارند و تنها به طور موقتی بدن را خوشبو می کنند. اگر از بادی اسپلش ها در زمان تعریق بدن استفاده کنید بوی نامطبوعی از ترکیب بوی بد عرق با بادی اسپلش ایجاد می شود.

 

نکات مهم مصرف بادی اسپلش


توصیه می شود برای ماندگاری بیشتر ابتدا مرطوب کننده و یا لوسیون بدون بو یا با بوی مشابه بادی اسپلش استفاده کنید تا رایحه بادی اسپلش تثبیت شود. بدترین زمان برای به کار بردن بادی اسپلش وقتی است که عرق زیادی دارید . در این حالت بوی بادی اسپلش با عرق ترکیب شده و بوی ناخوشایندی ایجاد می کند و در ضمن حالت چسبندگی به پوست خواهد داد.

 

برچسب ها:
دیدگاه شما چیست؟محصولات مرتبط