0

راه های افزایش میل جنسی (۱۸ راه تقویت قوای جنسی)


چه راهکارهایی برای افزایش میل جنسی می شناسید؟ امروزه در زندگی زناشویی کیفیت رابطه جنسی نقش مهمی در سلامت عاطفی زوجین دارد. راهکارهای متنوعی برای بهبود روابط زوجین از طرف پزشکان و محققان در این خصوص بیان شده است. اما مهمترین راهکارها استفاده از ابزارهایی است که به نوعی باعث تقویت قوای جنسی زوجین شود. کاندوم مناسب و ژل بهداشتی بانوان به افراد کمک می کند تا بدون مصرف دارو و بدون عوارض به نتیجه دلخواه خود برسند.

بیشتر افراد در یک برهه زمانی خاص به دلیل پاره ای از مشکلات دچار کاهش میل جنسی و ضعف در میل جنسی می شوند. قطعا برای این افراد به کار بردن روش های درمانی طولانی مدت و دائمی گاها عوارض جبران ناپذیری بر روی زوجین می گذارد. از این رو توصیه می شود که برای تقویت قوای جنسی از بین محصولات بهداشتی و مراقبتی مانند کاندوم و ژل بهداشتی بانوان به دنبال راه چاره بود.


معرفی محصولات موثر برای بهبود روابط جنسی


سلامت جنسی به بهبود روابط زوجین کمک می کند. اما تمام افراد به یک اندازه از میل جنسی لذت نمی برند. کاندوم و ژل بهداشتی بانوان جزء محصولاتی هستند که بیشتر زوجین حداقل یک بار از آن استفاده کرده اند و تاثیر آن را بر روی بهبود رابطه جنسی دیده اند. سلامت جسمانی، طول عمر، کیفیت زندگی و ... برای همه افراد مهم است. برای رسیدن به این سه معیار لازم است که یک سری عوامل خارجی و داخلی دست در دست هم بدهند. کاهش قوای جنسی می تواند به دلایل مختلفی از قبیل تغییرات هورمونی، مصرف دارو، استرس و اضطراب، افسردگی، افزایش سن و ... روی دهد. اما هیچ مشکلی بدون راهکار نیست و قطعا با تغییر سبک زندگی و به کار بردن راهکاری درمانی می توان رابطه جنسی موفقی را تجربه کرد.

همه افراد زمانی که با ناتوانی جنسی یا کاهش میل جنسی مواجه می شوند ممکن است دچار استرس یا کاهش اعتماد به نفس بشوند. قطعا وجود این مشکلات افراد را وا می دارد تا محصولات مختلفی را برای درمان استفاده کنند. ژل بهداشتی بانوان و کاندوم و قطع داروهای ضد بارداری می تواند تا حد زیادی باعث افزایش میل جنسی شود. چون مقاربت های دردناک و ترس از بیماری های مقاربتی به خودی خود به کاهش روابط جنسی و کاهش لذت جنسی می انجامد که به راحتی با استفاده از کاندوم و ژل روان کننده می توان این مشکلات را کاهش داد.


راهکارهای افزایش میل جنسی در مردان


تقویت میل جنسی در مردان با دارو درمانی و محصولات جنسی و مکمل های جنسی رفع می شود. کاندوم و ژل بهداشتی دو محصولی هستند که بیشتر زوجین برای بهبود کیفیت رابطه از آن استفاده می کنند. اما مشکلات جنسی باید منشاء یابی شوند. در مردان عواملی از قبیل افسردگی، مصرف بعضی از داروها، مصرف مشروبات الکلی، خستگی، مشکلات زناشویی، استرس و اضطراب، مشکلات هورمونی، کم شدن تستسترون، سابقه سوء استفاده جنسی داشتن، اختلالات جنسی مانند حس تحقیر شدن، نداشتن زمان و ... می تواند باعث کاهش قوای جنسی شود و روی رابطه زناشویی تاثیر منفی بگذارد. برخی از مشکلات هم مانند زود انزالی و کاهش نعوظ به راحتی با استفاده از کاندوم های تاخیری، ترکیبی، حجم دهنده، خاردار، ساده و ... رفع می شود. اما برای مشکلات روحی و روانی و اختلال در نعوظ باید دارو درمانی انجام شود.
 راهکارهای زیر در مردان باعث تقویت میل جنسی آن ها می شود:
· تقویت میل جنسی با تستسترون
· تقویت قوای جنسی با نور درمانی
· تقویت میل جنسی با تحریک
· مصرف داروهای گیاهی
· استفاده از روش های روانشناختی


راهکارهای افزایش میل جنسی در زنان

برای تقویت میل جنسی در زنان لیست متنوعی از محصولات و مکمل ها معرفی شده است. ژل بهداشتی بانوان که در نمونه های روان کننده، تاخیری، حجم دهنده و سفید کننده عرضه می شود محصول مناسب و بی خطری برای افزایش میل جنسی است. کاندوم های زنانه هم علاوه بر مزایای فوق العاده ای که به همراه دارند در نمونه های تاخیری، روان کننده، ساده و ترکیبی عرضه می شوند. اما تمام مشکلات جنسی زنان با محصولات تقویتی و مکمل ها رفع نمی شود.


زنان ممکن است به دلایل متعددی دچار سرد مزاجی شوند که در زیر به چند نمونه اشاره می کنیم:


دلایل جسمی: طیف گسترده ای بیماری ها هستند که باعث کاهش میلی جنسی زنان می شود. درد داشتن در حین ارگاسم می تواند به تنهایی باعث کاهش لذت جنسی شود در چنین شرایطی راحت ترین راه برای تقویت میل جنسی استفاده از ژل افزایش دهنده میل جنسی بانوان است. از خواص این ژل شامل روان کننده و کاهش اصطکاک و درد حین رابطه است که نتیجه ی استفاده از آن کاهش درد و لذت بیشتر است.
برخی از بیماری ها در زنان مانند آرتروز، سرطان، دیابت، فشارخون بالا، بیماری عروقی کرونر، بیماری های عصبی و ... باعث کاهش میل جنسی می شود. برخی از داروها هم هستند که باعث مهار ترشح سروتونین می شوند که ژل بهداشتی بانوان به راحتی باعث جذب سروتونین و ایجاد حالت ریلکس می شود.
تغییرات هورمونی: هر چه سن افراد بالاتر می رود تغییر محسوسی در سطح هورمون ها ایجاد می شود. کاهش استروژن باعث خشکی واژن و رابطه دردناک می شود که بهترین جایگزین استفاده از ژل لوبریکانت است.
تمام افراد با افزایش سن دچار کاهش میل جنسی نمی شوند. اما آن درصد از افراد که بچه دارد شدن و بارداری دچار کاهش میل جنسی می شوند باید به دنبال راهکارهای تقویتی باشند.
علل روانشناختی: اگر فرد به دلیل علل روانشناختی دچار کاهش میل جنسی شود به راحتی با کاندوم و ژل بهداشتی بانوان مشکل او رفع نمی شود. دلایل روانی مانند اضطراب و افسردگی، مشکلات پایین بودن اعتماد به نفس، سابقه سوء استفاده جنسی، استرس مالی و کاری، تجارب منفی در رابطه جنسی قبلی و ... باعث کاهش میل جنسی در زنان میشود. تنها راهکار برای تقویت قوای جنسی در چنین شرایطی مراجعه به مشاور و روانشناس است.
افزایش قوای جنسی با استفاده از ژل بهداشتی بانوان


افزایش میل جنسی با استفاده از کاندوم


بیشتر زوجین برای تقویت رابطه و میل جنسی به سراغ استفاده از کاندوم می روند. کاندوم در مقایسه با سایر روش های پیشگیری از بارداری رایج تر است. اما برخی از نمونه ها علاوه بر پیشگیری از بیماری های مقاربتی و حاملگی به تقویت قوای جنسی هم کمک می کنند. کاندوم خاردار یکی از ابزارهایی است که تاثیر زیادی روی افزایش میل جنسی و لذت بیشتر در رابطه دارد. ساختار این کاندوم ها به نحوی است که خارهای ریز و درشتی روی آن وجود دارد. این خارها هیچ مشکلی برای واژن زنان ایجاد نمی کنند.
برخی از زنان در اثر زایمان های طبیعی متعدد دچار شلی و گشادی دهانه رحم می شوند. این زنان هنگام برقراری رابطه با کاندوم خاردار به دلیل افزایش حجم لذت بیشتری را تجربه می کنند.
کاندوم های حجم دهنده و تاخیری هم باعث به تاخیر انداختن انزال می شود. به این ترتیب لذت بیشتری حین رابطه به دنبال دارد. البته بیشتر کاندوم ها مانند حلقه ای یا شیاردار و یا خاردار برای افزایش لذت جنسی در زنان تولید شده است.
کاندوم ها در نمونه های زنانه و مردانه وجود دارند. شما می توانید در این باره با همسر خود مشورت کنید و برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری ها مقاربتی و از همه مهمتر تقویت رابطه جنسی مناسب ترین را انتخاب کنید.


چه راهکارهایی برای تقویت قوای جنسی وجود دارند؟


تقویت میل جنسی تنها با استفاده از محصولاتی مانند کاندوم یا ژل بهداشتی بانوان امکان پذیر نیست. اگر مشکل شما موقتی باشد و یا بخواهید زمان رابطه را طولانی تر کنید کاندوم ها تاخیری می توانند کمک کننده باشند. یا ممکن است به دلیل خشکی واژن مقاربت برای زنان دردناک باشد که ژل های روان کننده به خوبی می تواند این مشکل را رفع کند. اما بیشتر مشکلات جنسی ریشه در عوامل دیگری دارند. در زیر برخی از دستورالعمل ها برای افزایش میل جنسی را بیان می کنیم:
راهکارهای موثر و کاربردی برای تقویت میل جنسی
· یکی از ساده ترین راهکارها این است که با همسر خود یک قرار ملاقات عاشقانه و رمانتیک در خانه یا بیرون از خانه بگذارید.
· بهتر است در مورد داروهایی که مصرف می کنید با پزشک مشورت کنید و مراقب باشید که هیچ دارویی را خودسرانه مصرف نکنید.
· روش های پیشگیری دیگری را جایگزین قرص های ضد بارداری کنید.
· اگر دچار بیماری های اعصاب، فشارخون و افسردگی باشید و دارو مصرف کنید میل جنسی شما کاهش پیدا می کند.
· از حجم کار و مشغله کاری خود بکاهید. خستگی های ناشی از کار و مسئولیت هایی که در خانه و بیرون خانه افراد را درگیر می کند باعث کاهش تمایلات جنسی می شود. در چنین شرایطی بهتر است برای کاهش مسئولیت ها تقسیم کار کنید و بخشی از کارها را به همسر خود واگذار کنید.
· یک محیط اختصاصی و عاشقانه برای رابطه جنسی انتخاب کنید. هر چه فضایی که در آن رابطه دارید ایده آل تر باشد ذهن شما برای برقراری رابطه تشویق می شود.
· در فهرست کارهای هفتگی خود حتما دو الی سه بار را به برقراری رابطه جنسی اختصاص دهید.
· استفاده از ابزارهای افزایش میل جنسی مانند کاندوم تاخیری، کاندوم خاردار، کاندوم حجم دهنده، ژل های بهداشتی زنان و ... می تواند رابطه را لذت بخش تر کند. بیشتر زنان به دلیل مقاربت دردناک میلی به برقراری رابطه ندارند. از این رو این ابزارها و محصولات جنسی کمک می کند که در روابط به جای درد کشیدن، لذت را تجربه کنید.
· اگر بین شما و همسرتان مشکلی وجود دارد سعی کنید با ارتباط و گفتگو آن را رفع کنید. برخی از مشکلات کوچکی که برای رفع آن ها اقدام نمی شود. در بلند مدت تبدیل به مشکلات بزرگتر می شوند و کیفیت رابطه را پایین می آورند.
· اگر بخواهید تمایلات جنسی خود را افزایش دهید باید در کنار تمام موارد گفته شده ورزش و پیاده روی را فراموش نکنید. دویدن، پیاده روی و ورزش و تحرک باعث می شود تا تمایلات جنسی شما افزایش پیدا کند.
· اگر فرد دچار استرس شود میزان هورمون کورتیزول در بدن او افزایش پیدا می کند. این هورمون باعث کاهش میل جنسی می شود. هنگام برقراری رابطه سعی کنید فقط روی رابطه تمرکز کنید تا لذت بالا را تجربه کنید.
· تغذیه و مصرف غذاهای سالم به افزایش تمایلات جنسی و تقویت قوای جنسی کمک می کند.
· گروهی از افراد زمانی که میل جنسی آنها افزایش پیدا می کند دچار کمبود وزن، خستگی، خشکی پوست، ریزش مو و... می شوند. این گونه افراد باید از نظر سلامت تیروئید توسط پزشک معاینه شوند.
· فانتزی های جنسی حین رابطه می تواند باعث افزایش میل جنسی شود.
· برای برقرای رابطه جنسی سالم باید نیازهای خود را با همسرتان مطرح کنید.
· نقاط تحریک پذیر بدن خود و همسرتان را کشف کنید و برای تحریک بیشتر روی آنها تمرکز کنید.
· می توانید از داروهای گیاهی موثر برای افزایش میل جنسی استفاده کنید.
· زمان مناسبی را برای رابطه اختصاص دهید و از قبل همسر خود را برای رابطه اماده کنید.


کلام آخر
تقویت قوای جنسی به راهکارها و تکنیک هایی نیاز دارد که از عهده همه ی افراد بر می آید. محصولات بهداشتی و جنسی زیادی برای کمک به یک رابطه نرمال عرضه شده اند که انواع کاندوم ها و ژل های بهداشتی بانوان، اسپری ها و ... نمونه ای از آن ها هستند. قبل از استفاده از هر روشی برای تقویت رابطه جنسی به دنبال ریشه یابی مشکلات جنسی باشید تا بتوانید از درمان نتیجه مورد انتظار را دریافت کنید.

برچسب ها:
دیدگاه شما چیست؟