0

کاپ قاعدگی لیوا فارما سایز یک صورتی

Levva Pharma Menstrual Cup Size 1 Pink

کاپ قاعدگی لیوا فارما سایز یک صورتی |Levva Pharma Menstrual Cup Size 1 Pink
لیوا فارما|Levva Pharma

کاپ قاعدگی لیوا فارما سایز یک صورتی

Levva Pharma Menstrual Cup Size 1 Pink

کد محصول: 6269706210050
افزودن به لیست دلخواه check

• بدون ایجاد حساسیت، خشکی و التهاب واژن
• حفظ فلور میکروبی نرمال و pHطبیعی واژن
• استفاده راحت وعدم نیاز به تخلیه پی در پی
• قابلیت استفاده تا 10سال

 

 

ناموجود
امتیاز: بیوتی کوین 0

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی کاپ قاعدگی لیوا فارما سایز یک صورتی

کاپ قاعدگی لیوافارما سایز کوچک جایگزینی مدرن، بهداشتی و دوستدار طبیعت برای نوار بهداشتی و تامپون است که درون بدن قرار می گیرد و به جای جذب مایع قاعدگی، آن را جمع آوری می کند. طراحی و جنس قابل انعطاف کاپ قاعدگی لیوا فارما متناسب با آناتومی بدن است و راحتی، بهداشت و سلامتی زنان را در حین دوران قاعدگی تامین می کند. استفاده از کاپ قاعدگی لیوافارما یک تغییر کوچک با تاثیر بسیار بزرگ است. با استفاده از لیواکاپ در دوران قاعدگی به کارهای روزانه خود برسید، در محل کار حاضر شوید، ورزش کنید (حتی شنا)، به سفر بروید و در طول شب با آرامش بخوابید و در عین حال مطمئن باشید تجربه قاعدگی بدون نگرانی از بوی آزاردهنده و لکه خون روی لباس را خواهید داشت و این چرخه طبیعی بدنتان هیچ زباله غیرقابل بازیافتی به محیط زیست وارد نمی کند.

کاپ قاعدگی لیوا فارما سایز یک صورتی برای چه افرادی مناسب است؟

کاپ قاعدگی لیوا فارما سایز کوچک با حجم 20 سی سی برای بانوان با قاعدگی سبک و متوسط مناسب می باشد.

نتایج تحقیقات آزمایشگاهی

در مطالعه ای در دانشگاه بریتیش کلمبیا کشور کانادا، فاکتورهای مختلف بین دو گروه استفاده کنندگان تامپون و کاپ قاعدگی مورد بررسی قرار گرفت. نتایج این مطالعه نشان داد که رضایت استفاده کننده کاپ قاعدگی بالاتر از گروه تامپون بوده است. همچنین این دو گروه جهت تشخیص بروز بیماری های مختلف دستگاه ادراری تناسلی توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفتند که نتایج تفاوت معنی داری بین دو گروه نشان نداد.  در پایان مطالعه 91 درصد زنان در گروه استفاده کنندگان کاپ قاعدگی اظهار نمودند که همچنان به استفاده از کاپ قاعدگی ادامه می دهند و آن را به دیگران توصیه خواهند کرد. همچنین چندین مطالعات کیفی اثر مثبت ناشی از استفاده از کاپ قاعدگی را بر ارتقا کیفیت زندگی، کاهش استرس و افزایش و تسهیل تحرک فیزیکی بانوان در دوران قاعدگی گزارش کرده اند که موجب حضوری فعال تر در جامعه و زندگی روزمره خواهد شد.
با توجه به اینکه این محصول داخل کانال واژینال قرار می گیرد و احتمال آسیب به پرده ی بکارت وجود دارد و در کشور عزیزمان از نظر فرهنگی و مذهبی مسئله ی پرده ی بکارت موضوع حائز اهمیتی است، به دوشیزگان پیشنهاد نمی شود.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!

برچسب ها: کاپ قاعدگی