0

برای برجسته کردن لب اینطوری آرایش کنید


تا لوازم آرایش لب هستند تزریق ژل لب چرا؟


آیا مایلید با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن تنها با لوازم آرایش لب مرغوب، لب هایی برجسته و خوش فرم داشته باشید؟ لب های زیبا و برجسته یکی از ترفندهای زیبایی صورت بانوان طی چند سال اخیر می باشند. اهمیت این قضیه به حدی است که سبب روی آوردن بانوان به تزریق ژل و فیلر لب شده است.در حالی که با چند ترفند ساده به کمک لوازم آرایش لب، می توان لب هایی برجسته، خوش فرم و جذاب را طراحی نمود. استفاده از لوازم آرایشی برای برجسته کردن لبها علاوه بر کاهش هزینه، از بروز عوارض تزریق ژل پیشگیری می‌نماید. برای اجرای ترفندهای برجسته کردن لب ها می توان از رژهای مات، خط لب، رژ مایع، رژهای ماتیکی و هر رژ دیگری استفاده نمود. رژ لب های کالیستا و مای و شون و نوت مرجع معتبر و کاملی از انواع لوازم زیبایی لبها هستند. در واقع هر رنگ و مدل رژلبی در محصولات این برندها به راحتی یافت می‌شود.


برجسته کردن لب ها با رژ لب تیره


لب های ایده آل بسیاری از بانوان، لب هایی برجسته و حجیم مانند لبهای بازیگران هالیوودی هستند. داشتن لبهایی اینچنین زیبا تنها نیازمند اجرای تکنیک های آرایشی با لوازم آرایش لب می باشد. برای اجرای این تکنیک به یک خط لب همرنگ رژ لب مدنظر، یک رژ تیره و یک رژ متناسب با رنگ پوست نیاز است:


· ابتدا با خط لب دور تا دور لب را به کمک خط لب به زیبایی بکشید.
· سپس به وسیله رژ تیره رنگ لب یا مداد لب رنگ نود تیره، گوشه های لب را تیره نمایید.
· سپس با رژ مدنظر که با رنگ پوستتان متناسب است، لبهایتان را به طور کامل بپوشانید.
· محو کردن مرز بین دو رنگ روی لب به وسیله یک قلموی باریک در برجسته تر کردن لبها موثر است.
· استفاده از رژ های رنگ روشن برای تکمیل آرایش سبب ایجاد اختلاف رنگ بیشتر و حجیم تر شدن لب ها می‌گردد.


 لب هایی برجسته با برق لب


برای داشتن لبهایی برجسته و متفاوت به لوازم آرایشی چندانی نیاز نیست. در واقع با یک یا دو قلم از لوازم آرایش لب نیز می توان به هدف خود رسید. نحوه حجیم تر کردن لبها به وسیله برق لب به شرح ذیل است:


· ابتدا خط دور لب را به کمک مداد لب فلورمار و گلدن رز یا هر برند معتبر دیگری به طور دقیق بکشید.
· رژ لبی روشن و جذاب را برای پر کردن لب ها انتخاب نمایید.
· لب ها را به طور کامل با رژ مدنظر پوشش دهید.
· سپس روی رژ خود برق لب بزنید.
· سعی کنید برق لب روی برجستگی لب پایین بیش از سایر نقاط لب باشد.
· برق لب باکیفیت در برجسته کردن و جذابیت لبها جادو می‌کند.


لب هایی حجیم با اصلاح فرم لب با لوازم آرایشی لب


با اصلاح فرم لب با یک قلم لوازم آرایش لب شیک آشنا شوید. آگاهی به نوع فرم لب ها و اصلاح حالت آنها گامی مؤثر در برجسته و خوش فرم کردن آنها به شمار می‌آید. با این روش لب های باریک به لب هایی قلوه ای و جذاب بدل می‌شوند. برای اصلاح فرم لب باریک مراحل زیر را انجام دهید:


•    ابتدا خط لبی تیره تر از رنگ رژ لب مدنظر انتخاب نمایید.
•    با خط لب تیره زیر خط لب اصلی دور تا دور لب را با دقت بکشید.
•    توجه کنید که لازم نیست این خط لب کاذب فاصله زیادی با خط لب اصلی داشته باشد.
•    سپس با رژ لب منتخب با ظرافت تمام، زیبایی لب ها را تکمیل کنید.
•    در نهایت می‌توان با یک خط سفید در زیر خط لب، لبهای برجسته تری طراحی نمود.


هایلایتر و رژ لب، معجزه لب های شما


هایلایتر یکی از لوازم آرایش لب فوق العاده کاربردی در اصلاح و برجسته کردن لب ها به شمار می آید. هایلایت کردن قسمت هفت مانند لب بالا و برجستگی لب پایین تاثیری خارق العاده در تکمیل آرایش لب دارد. بنابراین پس از اتمام آرایش تان به منظور تکمیل آن به شرح ذیل عمل نمایید:


· ابتدا خط لب و رژ لب دلخواه تان را استفاده نمایید.
· به وسیله مداد هایلایتر، قسمت برجستگی وسط لب بالا (قسمت هفت مانند) را روشن نمایید.
· هایلایتر روی لب را به کمک انگشت سبابه کمی محو کنید.
· سپس برای برجسته شدن لب پایین نیز، کمی هایلایتر روی برجستگی وسط لب بزنید و آن را محو نمایید.
· کیفیت و برند هایلایتر در ماندگاری


سایه سفید، معجزه لوازم آرایش لب


رنگ سفید همواره برای حجیم و بزرگ نشان دادن اجسام و محیط انتخاب هوشمندانه ای بوده است. همچنین یکی از لوازم آرایش لب مناسب و کاربردی در برجسته کردن لب ها، سایه سفید است. نحوه استفاده از سایه سفید به شرح ذیل می باشد:


•    قسمت‌های وسط لب بالا و لب پایین را با کمک سایه سفید پوشش دهید. سپس به کمک انگشت سبابه کمی آن را محو نمایید.
•    برای گوشه های لب از رژ لب با رنگ های نسبتا روشن استفاده نمایید.
•    سپس مرز بین رژ لب و سایه سفید را محو کنید.
•    در نهایت روی لب هایتان برق لب بزنید و از زیبایی لب هایتان لذت ببرید.


نقش کانسیلر در برجسته کردن لب ها را نادیده نگیرید


طی سال‌های اخیر لبهای برجسته و زیبا یکی از معیارهای زیبایی به شمار می‌آیند. از این رو استفاده هوشمندانه از لوازم آرایش لب، برای جلوه دادن به لب ها برای افراد اهمیت بالایی دارد. معجزه کانسیلر بلک دایموند در برجسته کردن لب ها سبب استفاده گسترده آن در آرایش صورت شده است.کانسیلر به عنوان زیر ساز و لوازم آرایش لب و همچنین برای کانتور لب ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از یک لایه کانسیلر پیش از رژ لب، در ماندگاری و یکدست شدن آرایش لب بسیار موثر است. استفاده از وسیله آرایشی برای کانتور لب ها، سبب ایجاد خطای دید و برجسته شدن لب ها می‌گردد. شیوه استفاده از کانسیلر برای افزایش حجم لب ها به شرح ذیل است:


·    روی لب را با کانسیلر باکیفیت پوشش دهید.
·    به منظور کانتور کردن اطراف لبها، مقداری کانسیلر سفید را اطراف خط لب خود قرار دهید.
·    سپس به کمک براش یا انگشت سبابه آن را محو کنید.
·    سپس خط لبهای خود را با خط لب مدنظر بکشید.
·    در نهایت با زدن رژ لب متناسب با رنگ پوست، آرایش تان را تکمیل کنید.


  حجیم کردن لب ها با رژ لب مایع را یکبار هم که شده امتحان کنید


جنس و ترکیب رژ لب در حالت و جلوه لب ها تاثیر بسیاری دارد. رژ های مایع به دلیل غلظت بالا، یک لایه ضخیم و حجیم روی لب تشکیل می‌دهند. در واقع رژهای مایع در عین بافت سبکی که دارند، لب ها را پر رنگ و برجسته می‌کنند. استفاده از خط لب و رژ مایع کالیستا به طور صحیح و اصولی شما را در داشتن لبهایی ایده آل یاری می‌کند. نحوه حجیم کردن لب ها به وسیله رژ مایع به شرح زیر است:


· ابتدا اطراف خط لب را به کمک یک خط لب تیره تر از رژ لب منتخب به خوبی پر رنگ نمایید.
· رژ مایع را به کمک براش مخصوص روی لبها پخش کنید.
· لبها را به آرامی روی هم بگذارید تا رژ لب به خوبی روی لبها بنشیند.
· در نهایت برای برجستگی بیشتر لب ها می توان از یک هایلایتر برای روشن کردن برجستگی وسط لب پایین نیز بهره گرفت.
· تنها رنگ های نود و روشن رژهای مایع در برجسته کردن لب ها نتیجه مطلوب می دهند. از این رو رژهای تیره مایع برای حجیم کردن لبها، انتخاب مناسبی به شمار نمی آیند.


رژلب مات یا براق؟ مسئله این است


رژ لب های مات و براق فارغ از جنس و ترکیب شیمیایی در صورت استفاده صحیح، در برجسته ساختن لبها موثر واقع می‌شوند. رژ های مات بلک دایموند و نوت به طور کلی دارای بافت حجیم هستند و پس از قرار گرفتن روی لبها، آنها را حجیم و برجسته می‌سازند.
رژلب های با جلوه براق نیز در برجسته کردن لبها کاربرد دارند. اما در همه آب ها نتیجه مطلوب ایجاد نمی‌کنند. رژهای براق دارای بافت سبک و کم حجمی هستند از این رو بیشتر در پر رنگ کردن لبها نقش دارند. رژهای براق صورتی که روی برجستگی وسط لب پایین استفاده شوند، لب ها را حجیم و جذاب می‌کنند.


تناسب رنگ رژلب با رنگ پوست


برجسته سازی و فرم دهی مناسب لب ها نیازمند دقت و توجه ویژه به رنگ رژ لب مورد استفاده می باشد. گاهی اوقات علیرغم اجزای تمام ترفندها، زیباسازی و فرم دهی لب ها با مشکل مواجه می‌شود. اینجاست که اهمیت تناسب رنگ رژ با رنگ پوست فرم لب های شخص، آشکار می‌گردد.
به طور کلی انتخاب رژ لب های دارای رنگ روشن و در برجسته نشان دادن لبها نقش بسزایی دارد. ترکیب رژ های روشن با خط لب های تیره تر سبب ایجاد خطای دید و برجسته نشان دادن لب ها می گردد.
انتخاب مناسب افراد دارای پوست روشن، رنگ های سردی چون ارغوانی، کالباسی، مرجانی و مسی می باشند. رژ لب های کالباسی تیره، زرشکی، قرمز و صورتی انتخاب مناسبی برای افراد دارای طیف پوست متوسط می باشند. افراد دارای پوست تیره، در انتخاب رنگ رژ لب محدودیت چندانی ندارند. این افراد به راحتی می‌توانند رنگ های تیره، جیغ و متفاوتی چون بنفش، قهوه ای و مرجانی را برای رژلب برگزینند.

 

روش های خانگی برجسته کردن لبها، مکمل لوازم آرایش لب ها


راهکارهای خانگی و یا به عبارتی لوازم آرایش لب خانگی برای برجسته کردن لب ها علاوه بر رایگان بودن، هیچگونه عوارضی برای فرد به دنبال نخواهند داشت. این راهکارها به عنوان مکمل نقش لوازم آرایشی لب در زیبایی لبها مورد توجه قرار گرفته اند.


· ماساژ غیر مستقیم یخ بر روی لب ها سبب افزایش گردش خون و در نتیجه حجیم شدن لب ها می گردد. بدین منظور یخ را درون کیسه ای پلاستیکی یا پارچه ای نخی گذاشته و به مدت دو الی 3 دقیقه لب ها را با آن ماساژ دهید.
· به منظور برجسته کردن لب ها به وسیله لیوان به عنوان یک لوازم آرایش لب خانگی، ابتدا لیوان را روی دهان خود قرار دهید. کشیدن هوای درون لیوان به قفسه سینه، سبب ایجاد فشار روی لب ها می گردد. تکرار این فعالیت روزی 3 الی 5 مرتبه و هر بار به مدت 3 ثانیه، در گذر زمان سبب افزایش حجم محسوس لب ها می‌گردد.
بانوان گرامی با اطلاع از عوارض تزریق ژل و استفاده از لوازم آرایش لب بی کیفیت و ناسالم، بیش از پیش به فکر سلامت و زیبایی خویش هستند. یکی از راه های تضمین سلامت و زیبایی صورت خویش انتخاب محصولات کالیستا و بلک دایموند و نوت و شون است. انتخاب این محصولات علاوه بر کاهش هزینه خرید لوازم آرایشی، امکان انتخاب لوازمی متنوع و باکیفیت را برای بانوان فراهم می‌کند.

برچسب ها:
دیدگاه شما چیست؟محصولات مرتبط