0

مام رول ضد تعریق مردانه فرش اکت مای|My Fresh Act For Men Deo Roll-On 50ml
مای | MY

مام رول ضد تعریق مردانه فرش اکت مای

My Fresh Act For Men Deo Roll-On 50ml

کد محصول: 100305528
افزودن به لیست دلخواه check
• بدون ایجاد سفیدک روی بدن
• بدون ایجاد لک روی لباس
• فاقد الکل
• مناسب برای پوست‌های حساس
تعداد
28,800 تومان 15
24,480 تومان

برچسب ها: مام رول, ضد تعریق

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی مام رول ضد تعریق مردانه فرش اکت مای

مام رول ضد تعریق مردانه فرش اکت مای برای رهایی از تعریق زیاد بسیار مناسب است. این محصول یک جزء جدا نشدنی در لوازم افراد چه در منزل و یا کیف می باشد، همچنین بسیار اثر خوبی در کاهش رطوبت ناشی از تعریق دارد و تولید کنندگان تصمیم گرفتند محصولی را از برند معتبر زیر نظر سازمان غذا و دارو که در آزمایشگاه های معتبر مورد آزمایش قرار گرفته را به بازار عرضه کنند. در واقع شما با تعریق کمتر و خشک ماندن بدن در طول روز و همین طور کمتر شدن بوی ناخوشایند تعریق از مصرف کنندگان پر و پا قرص این دئودورانت ها خواهید شد.
در نهایت با استفاده و مصرف این مام می توانید در روابط اجتماعی تان نیز احساس خوبی داشته باشید. البته هر کدام از این محصولات دارای شکل، طرح و رایحه ای متفاوت است. این مام ها فاقد الکل و مواد شیمیایی هستند و آلومینیوم موجود در آنها روزنه های موجود در نواحی عرق گیر را بسته و از تولید رطوبت و عرق زیاد در این نواحی می کاهد. در نتیجه این قسمت ها خشک می ماند و افراد در مدت کار دچار عرق سوز شدن این نواحی نمی شوند.

تاثیر دئودورانت مردانه فرش اکت مای

مام رول ضد تعریق مردانه فرش اکت مای بوی نامطبوع حاصل از تعریق را از بین برده و بدنی خوشبو را به شما هدیه می دهد. دئودورانت مردانه فرش اکت مای مختص آقایان می باشد.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!