0

مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای

My Violet Roll On Deodorant For Women 50ml

مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای|My Violet Roll On Deodorant For Women 50ml
مای | MY

مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای

My Violet Roll On Deodorant For Women 50ml

کد محصول: 100305023
افزودن به لیست دلخواه check

• بدون ایجاد سفیدک روی بدن
• بدون ایجاد لک روی لباس
• فاقد الکل
• مناسب برای پوستهای حساس

تعداد
85,000 تومان 20
68,000 تومان
۴ قسط 17,000 تومانی با اسنپ پی

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای

مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای بهترین محصول جهت ایجاد احساس خوشایند در ناحیه زیر بغل پس از استحمام می باشد. این محصول بایستی فقط بعد از حمام و شست و شوی ناحیه زیر بغل استعمال شود، اگر بوی نامطبوع و آلودگی در این مکان باشد، به هیچ عنوان نمی توان این مام را مورد استفاده قرار داد. زیرا با استعمال این محصول روزنه هایی که مملو از میکروب ها و باکتری ها هستند، بسته شده و دیگر این محصول اثری بر روی غدد لنفاوی و خوشبو سازی این روزنه ها نخواهد داشت. در واقع ممکن است میکروب ها را به درون این غدد جاری شوند و سبب ایجاد غدد چرکی در ناحیه زیرین پوست می شوند. در نتیجه این رول ها برای درمان تعریق بایستی با پوستی تمیز و فاقد هر نوع چربی و آلودگی مورد استفاده قرار گیرند.
مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای از مواد صنعتی و شیمیایی مبرا می باشد و آلومینیوم موجود در آن هیچ تاثیری در ایجاد غدد سرطانی و یا تخریب غدد لنفاوی ندارد. دئودورانت زنانه ویولت مای مختص بانوان می باشد.

تاثیر دئودورانت زنانه ویولت مای

مام رول ضد تعریق زنانه ویولت مای سبب احساس خنکی و خوشبویی در ناحیه زیر بغل می گردد. با استفاده از این محصول در طول 24 ساعت از بوی نامطبوع در امان خواهید بود. امروزه با وجود مشغله های بسیاری که برای بانوان نیز دردسر ساز گشته، استفاده از دئودورانت رولی تاثیر بسیاری در حفظ و بهبود روابط اجتماعی افراد دارد. در واقع این مام که از مرکبات تازه با رایحه های شرقی بهره برده است، بسیار در ایجاد نشاط و سر زندگی موثر است و رایحه ای همچون عنبر را در اطراف افراد جاری می سازد.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!

برچسب ها: مام رول, ضد تعریق

0