0

عطر مناسب فصل بهار


عطر مناسب فصل بهار با عطر مرکبات و چوب صندل


آیا می دانید عطر مناسب فصل بهار چه رایحه ای دارد؟ این فصل، فصلی زیبا با روزهای بلند و شب های کوتاه می باشد. در این فصل زیبا انرژی و نیروی مضاعفی می توان از فضای اطراف دریافت نمود. در این صورت حواستان باشد عطری را خریداری نمایید که نمایانگر این مسئله باشد.
یکی از ویژگی های عطر مناسب فصل بهار این است که بوی میوه، مرکبات و سبزیجات بدهد. به عنوان مثال عطرهایی که رایحه میوه و سبزیجاتی نظیر ریحان و نعنا دارند برای این فصل یک انتخاب ایده آل می باشند. یکی از جالب ترین رایحه های میوه ای که حس خوشایندی به شما القا می کند رایحه شکوفه پرتقال می باشد. شکوفه پرتقال بوی جدید ، شیرین و ملایمی دارد که اندکی هم تند و تیز می باشد. پیشنهاد می کنیم در زمان خرید عطر در پی عطر هایی باشید که این عصاره را در تلفیقات خود داشته باشد. ادو پرفیوم عطر زنانه DEEP DESIRE ویستریا با رایحه ای شیرین و خنک می باشد که برای بانوان در این فصل حتما پیشنهاد می شود.
 

عطر مناسب فصل بهار


همان گونه که قبلا به آن اشاره شد در فصل بهار دما هوا به تدریج افزایش یافته و هوا گرمتر می شود. در این صورت عطر مناسب فصل بهار بهتر است ملایم و خنک باشد تا حس خوشایندی داشته باشید. این موضوع برای زمستان برعکس می باشد بدین مفهوم که چون فصل زمستان هوای سردی دارد بایستی در این فصل  رایحه های گرم و شیرین بکار ببرید. عطر زنانه رجینا و عطر مردانه فاما از رایحه های لطیف و خنک می باشند که می توان آن ها را برای فصل بهار خریداری کرد.


عطر مناسب فصل بهار با بوی دریا 


عطر مناسب فصل بهار معمولا متنوع می باشد. یکی از رایحه های مناسب این فصل بوی دریا می باشد. بهتر است در پی عطری باشید که خاطره و یاد دریا را در وجود شما زنده کند و افزون بر خودتان، نزدیکان و اطرافیان شما را هم سر ذوق آورد. ادو پرفیوم مردانه Azure فراست و عطر زنانه Shimarik ورسای از عطرهایی با رایحه دریا است که برای استفاده در فصل بهار می تواند انتخابی ایده ال و مناسبی باشد.


خنک و ملایم بودن عطر مخصوص فصل بهار


از ویژگی های عطر مناسب فصل بهار این است که باید خنک و ملایم باشد. توجه نمایید که برای فصل بهار و مسلما فصل تابستان بایستی عطری را خریداری نمایید که زمانی آن را بو می کنید احساس خنکی و خوشایندی داشته باشید. بهترین عطر برای این فصل ها عطر خنک و ملایم می باشد. ضمنا همه موسسات مشهور دنیا هم در کالکشن های فصلی خود این مبادی را مد نظر می گیرند. در این صورت فقط لازم است به فروشنده بگویید که می خواهید بهترین عطر این فصل را خریداری نمایید تا بهترین مجموعه بهاری را به شما معرفی کند. در زمان خرید اینترنتی بهترین عطر مردانه یا عطر زنانه بهتر است در قسمت مشخصات  به این مورد دقت نمایید که عطر مدنظر برای چه فصلی مطلوب است.ادو پرفیوم زنانه River فراست یک انتخاب مناسب برای فصل بهار و تابستان است.


قبل از انتخاب و خرید عطر مناسب فصل بهار ضروری است به توصیه های زیر توجه نمایید:


• تمیز باشید

قبل از استفاده از عطر ، حتما حمام کنید و لباس تمیز بپوشید. زیرا که اگر بدن شما کثیف باشد نه فقط بوی خوبی نمی دهید بلکه عطر شما هم بوی ناخوشایندی می دهد. در این صورت نزدیکانتان را با این بوی نامطلوب آزار می دهید.


• به زیر بغل عطر نزنید

بعضی ها به گمان اینکه  با زدن عطر به زیر بغل، می توانند از بوی ناخوشایند عرق خلاص شوند. ولی بهتر است بدانید که تلفیقات عطر به هیچ وجه برای زیر بغل مطلوب نیست و لازم است برای این بخش از بدن تنها از دئودورانت ویژه استفاده کنید.


• از لوسیون بدن استفاده نمایید

در فصل بهار که هوا روبه گرم شدن می رود بایستی افزون بر عطر از لوسیون بدن هم استفاده کنید. این لوسیون آب رسانی و بوی خوشایندی را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

• توجه به جنسیت


لازم است هر فرد با ملاحظه به جنسیت خود عطر بکار ببرد‌. بعضی از بانوان رایحه های ویژه آقایان را دوست دارند و از عطر مردانه استفاده می کنند. این کار به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. پژوهشات انجام شده حاکی از آن است که استفاده از رایحه های مخصوص آقایان برای بانوان مسائل هورمونی ایجاد می کند. بانوانی که نوت عطر قوی دوست دارند بهتر است از میان عطر های زنانه مناسب ترین را انتخاب نمایند.


• به اندازه کافی عطر بزنید


به اندازه کافی عطر بزنید یعنی ۱ الی ۲ پاف کافی می باشد. بکارگیری بیش از اندازه از آن می تواند سبب آزار دیگران شود. تنها کافی است  خودتان و اطرافیانتان بوی عطر تان را متوجه شوید.


• از نور آفتاب دوری نمایید


گرما و نور آفتاب سبب از بین رفتن رایحه عطر شما می شود. بدین علت چنانچه قرار است به مدت زمان زیادی زیر نور آفتاب قرار بگیرید بهتر است از عطر و ادکلن استفاده نکنید.

سخن آخر


خلاصه این مقاله جهت انتخاب عطر مناسب فصل بهار این است که بهترین گزینه جهت خرید عطر، بو های خنک ، لطیف و ملایم می باشد که در تلفیقات آنها از عصاره گل یا میوه استفاده شده باشد. چرا که هوای این فصل به تدریج رو به گرمی می رود و نباید در پی عطر های گرم و خیلی شیرین باشید. شما می توانید اقسام عطر جیبی، عطر زنانه ، عطر مردانه را از سایت بیوتی کد خریداری نمایید.
عطری مناسب این فصل است که دارای خصوصیاتی نظیر ملایم و خنک بودن باشد. همچنین دارای رایحه مرکبات و چوب صندل، بوی دریا باشد. عطر های مناسب این فصل معمولا بوی ملایم، خنک و لطیفی دارند که نباید از این عطر برای فصل زمستان استفاده کرد چرا که این کار سبب آزار اطرافیانتان می شود.استفاده از عطر همیشه اصول خاص به خود را دارد. بایستی بدانید چه عطری مناسب چه فصلی است . با این کار و رعایت این اصول می توانید بهترین عطر را خریداری نمایید. 

برچسب ها:
دیدگاه شما چیست؟محصولات مرتبط