0

دسته بندی

معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401


وظیفه کرم ضد آفتاب چیست؟

فلوئید، لوسیون یا کرم ضد آفتاب همچون لایه ای بر روی سطح پوست نشسته و از آن در برابر نفوذ اثرات مضر و مخرب UVA و UVB نور خورشید پیشگیری می کند. کرم ضد آفتاب، یک کرم محافظ پوست بوده که دارای طیف یا SPF های متنوعی است. این عدد میزان محافظت و پوشانندگی متغیری را برای کرم باعث خواهد شد.

کرم یا فلوئید  ضد آفتاب با SPF بالای 30 و داشتن خاصیت ضد آب، بهترین انتخاب برای پوست های حساس خواهد بود. این نوع کرم ها بهترین پوشش و مراقبت را برای پوست خواهند داشت. به دلیل حساسیتی که در انتخاب ضد آفتاب مناسب وجود دارد، قصد داریم در این بخش به معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401 بپردازیم. بدین ترتیب انتخاب برای خریداران ساده تر خواهد شد.

محصولات محافظ پوست،  ضدآفتاب ها و مرطوب کننده ها به اشکال مختلف کرمی، لوسیون پوست یا فلوئید عرضه می شوند. فلوئید در انگلیسی به معنای مایع است. افرادی که دارای پوست چرب بوده و مستعد جوش و آکنه هستند، بهتر است که از لوسیون یا فلوئید استفاده کنند. این محصولات از چربی کمی برخوردار هستند.کرم همانطور که از نامش پیداست، درصد چربی بالاتری داشته و برای پوست خشک مناسب است. 

استفاده از فلوئید یا کرم ضد آفتاب در زمان خروج از خانه، حتی در روزهای ابری، لازم و ضروری می باشد. طبق توصیه کارشناسان، لازم است که کرم شما هر دو ساعت تجدید شود تا از نفوذ اشعه ماوراء بنفش خورشید به بهترین شکل ممکن جلوگیری شود.

معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401 و بیان ویژگی های آن ها

-      فلوئید ضدآفتاب SPF50 مای

اولین و پرفروش ترین و محبوبترین ضد آفتاب سال 1400 و 1401 فلوئید ضدآفتاب SPF50 مای است.این محصول به دلیل فاقد روغن بودن و سهولت در استفاده بسیار پر طرفدار بوده. فلوئید از ترکیب آب و روغن تهیه شده است که میزان روغن در فلوئید ضدآفتاب SPF50 مای کمتر از آب میباشد به همین دلیل این محصول از ایجاد جوش در صورت جلوگیری میکند. فلوئید ضدآفتاب SPF50 مای مخصوص پوست های معمولی به سمت چرب و چرب هستش، یکی دیگر از دلایل محبوبیت این محصول به این است که سفیدی روی پوست باقی نمیگذارد و بعذ از استفاده براقی روی پوست ایجاد نمیکند

-    فلوئید ضد آفتاب وت فورس SPF50 الارو

در معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401، اولین گزینه فلوئید ضد آفتاب وت فورس SPF50 الارو می باشد. این فلوئید، قویترین فیلترهای دفع اشعه ماوراء بنفش خورشید را دارا بوده و با بافت نرم و راحت خود، جذب سریعی در پوست دارد. افرادی که از این فلوئید استفاده می کنند شکایتی بابت سنگینی پوست خود ندارند.
این محصول در ساعات طولانی و گرم روز، بهترین محافظ پوست می باشد. این کرم ضد آفتاب برای افرادی که دارای پوست چرب یا مختلط بهترین گزینه می باشد.

-    ضد آفتاب فیزیکال SPF30 مای

این فلوئید ضد آفتاب، ساختاری بسیار سبک و بدون چربی دارد. همین امر سبب شده که این محصول، خاصیت مات کنندگی به پوست داده و از براق شدن آن جلوگیری کند. ضد آفتاب فیزیکال SPF30 مای برای پوست های نرمال، مختلط و چرب ایده آل است و جوش پوستی ایجاد نمی کند. 

این فلوئید ضد آفتاب ماندگاری بالایی داشته و مقاومت خوبی در برابر آب دارد. به همین دلیل با عرق کردن پوست، شسته نشده و تا مدت‌ها بدون باقی گذاشتن اثر سفیدی بر روی پوست باقی می ماند. در معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401، این فلوئید نیز به‌دلیل بافت سبک و راحت و دوام بالا جرء یکی از گزینه‌ها قرار گرفته است.

-   کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه  مای

کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای، فاقد پارابن و چربی بوده و از رنگ طبیعی و نزدیک به پوست برخوردار می باشد. بافت سبک و راحت این کرم، برای مردانی که در محیط های گرم و خسته کننده هستند بهترین انتخاب خواهد بود. این کرم برای پوست های حساسی که مستعد جوش، آکنه و عرق است، انتخابی عالی محسوب می شود. 

-    ضدآفتاب فاقد چربی هایلی پروتکتیو نئودرم

ضدآفتاب فاقد چربی هایلی پروتکتیو نئودرم بی نظیر با داشتن عصاره بابونه، از سرطان و پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و سبب از بین رفتن لک‌های تیره آن می شود. ضدآفتاب فاقد چربی هایلی پروتکتیو نئودرم برای افرادی که مایل نیستند رنگ پوستشان تغییر کند نوع فاقد رنگ و برای کسانی که علاقه مندند رنگ پوستان برنز به نظر برسد، رنگ بژ را ارائه می دهد.

ضدآفتاب فاقد چربی هایلی پروتکتیو نئودرم، دارای بافتی بسیار نرم و سبک بوده و برای پوست های نرمال مناسب است. از دیگر خواص دارویی که برای این کرم می توان برشمرد، خاصیت کاهش التهابات پوستی می باشد.

-    کرم سی گل، ضد آفتاب با SPF60 و بدون رنگ

وجود فیلترهای حفاظتی در کرم ضد آفتاب سی گل، از پوست در برابر اشعه های UVA ،IR  و UVB  محافظت می کند. در معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401، این کرم نیز به دلیل داشتن آنتی اکسیدان در این دسته جای می گیرد. کرم سی گل از پیری زودرس و ایجاد چین و چروک حاصل از نور خورشید پیشگیری می کند و این به دلیل وجود آنتی اکسیدان در آن است.

کرم ضد آفتاب سی گل با  SPF60، به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی خود، از سوزش و خارش، خشک شدن و ایجاد التهابات پوستی جلوگیری می کند. این کرم به دلیل مقاومتی که در برابر آب دارد برای پوست هایی که زود عرق می کنند بسیار مناسب است.

-    کرم ضد آفتاب الارو SPF50 مناسب انواع پوست

کرم ضد آفتاب الارو SPF50 برای هر نوع پوستی مناسب بوده و دارای تاثیرات مثبت زیادی بر روی آن می باشد. در ساخت این کرم از دو فاکتور بسیار مفید سرامید-2 و درماکسیل استفاده شده است. سرامید-2 در پوست های معمولی و خشک، سبب تقویت لایه های شاخی شده و حس خوب تازگی را به این نوع پوست ها منتقل می کند. در بهبود و بازسازی خطوط چروک،  درماکسیل بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

-    کرم پریم، ضد آفتاب رنگی مناسب پوست چرب با SPF 60 بژ

پریم در تولید کرم ضد آفتاب بسیار موفق عمل کرده است. این محصول برند پریم نیز با داشتن قابلیت کنترل تولید و ترشح سبوم مربوط به باکتری های مولد، سبب کنترل آکنه پوستی می شود. کرم ضد آفتاب فاقد چربی پریم، از پوست در برابر اشعه ‌ UVA، UVB  و IR  محافظت می کند. رنگ بژ این کرم علاوه بر محافظت از پوست، رنگ جذابی به آن خواهد بخشید.

-    کرم شون، ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی

در ادامه معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401، به سراغ کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی شون می رویم. کرمی که به دلیل داشتن ویژگی های خاص و بی نظیر برای پوست های چرب بهترین انتخاب می باشد. 

-    کرم مای، ضد آفتاب SPF30 بدون چربی (بی رنگ)

در تکمیل مطلب مربوط به معرفی 10 ضدآفتاب پرفروش سال 1401، نوبت به ضد آفتاب SPF30 بدون چربی مای می رسد. این محصول بدون چربی، با داشتن بافت نرم و سبک، در پوست احساس سنگینی ایجاد نمی کند.

 SPF30 موجود در این کرم، از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت می کند. این کرم ضد آفتاب از یک محافظ طبیعی برای پوست بهره مند بوده و از پیری زودرس، لک و سرطان پوست جلوگیری می کند.

-    کرم الارو، ضد آفتاب ضد لک SPF50 اسپات سولوشن

این نوع کرم ضد آفتاب الارو، با خاصیت درمانی ضد لک خود در رتبه پرفروش ترین کرم های ضد آفتاب جای گرفته است. مواد فعالی که در فرمول ساخت این کرم به کار رفته است، به کمرنگ و برطرف شدن ضایعات رنگی پوستی کمک بسیاری می کند. 

لک های پوستی در اثر عوامل مختلفی چون، وراثت، مواجه شدن با عوامل محیطی و نور خورشید و سوختگی به وجود می آیند. کرم ضد آفتاب و ضد لک الارو، در پیشروی این لک ها و محو شدن آنها تاثیر گذار بوده و برای محافظت از پوست در برابر اشعه‌ مضر خورشید بسیار مناسب است. 


 

برچسب ها:
دیدگاه شما چیست؟







محصولات مرتبط