0

فلوئید ضدجوش مد اکنیل سین بیونیم|Synbionyme Fluide Teinte Anti Imperections
سین بیونیم|Synbionyme

فلوئید ضدجوش مد اکنیل سین بیونیم

Synbionyme Fluide Teinte Anti Imperections

کد محصول: 6260304201167000
افزودن به لیست دلخواه check

• افزایش جمع شدن منافذ باز
• پیشگری از پیری زودرس پوست
• حفظ پوست از نفوذ مواد ناخواسته و میکرو ارگانیسم ها
• تسهیل فعالیت باکتری‌های مفید

رنگ
تعداد
395,500 تومان 5
375,725 تومان

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی فلوئید ضدجوش مد اکنیل سین بیونیم

فلوئید ضدجوش مد اکنیل سین بیونیم علاوه بر اینکه از ایجاد جوش جلوگیری می کند به جمع شدن منافذ باز نیز کمک می نماید. همچنین با ایجاد پوشش رنگی طبیعی ، پوست صورت را صاف و یکدست می کند.فلوئید ضدجوش مد اکنیل سین بیونیم ضمن تقویت سد دفاعی پوست سبب افزایش شفافیت و رطوبت پوست می گردد. بافت سبک و فلوئیدی این محصول باعث می شود که بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست به راحتی جذب شود.

محققین لابراتوار سین بیونیم یک سیستم دفاعی چندگانه به نام " کمپلکس pro-p3 " را ارائه کرده اند که بر 3 سد ضروری اپیدرم اثر می کنند.

پرو – بی 3 موجود در این محصول یک سیستم دفاعی چندگانه منحصر به فرد است که همزمان بر روی سه مکانیسم دفاعی بدن تأثیر می‌گذارد:

ایمنی : پوست نیز مشابه بدن سیستم ایمنی مخصوص خود را دارد و دارای سلول های نگهبان بر روی اپیدرم است که برای عملکرد مناسب این سیستم های دفاعی ضروری هستند. این کمپلکس از سدهای ایمنی اپیدرم که توسط اشعه های UV آسیب دیده اند، محافظت می نماید.


سد فیزیکی : از لایه شاخی، لیپیدها و اتصالات محکم لایه های زیرین آن تشکیل شده است و نقش اساسی در حفظ پوست از نفوذ مواد ناخواسته و میکرو ارگانیسم ها به داخل پوست دارد. محافظت پوست در برابر تغییرات آب و هوایی، آلودگی‌های محیطی و مراقبت‌های پوستی نامناسب


سد میکروبی : پوست نیز مشابه روده به طور طبیعی با میکرو ارگانیسم هایی پوشانده شده است که هوشمندانه با سلول های ما همزیستی دارند، سدهای دفاعی ایمنی ما را متعادل می کنند و میکروب های نامطلوب خارجی را دفع می نمایند. سلامتی این باکتری های مفید، ضامن توانایی مطلوب دفاعی پوست می باشد. محافظت پوست در برابر عوامل خستگی، استرس، تغییرات هورمونی، دارو، اختلالات متابولیکی مزمن، سن و …(میکروبیوتای پوست را به‌واسطه تسهیل فعالیت باکتری‌های مفید تسهیل می‌نماید). پرو- بی 3 از طریق تقویت نقش دفاعی باکتری های مفید پوستی موجب برقراری مجدد تعادل در میکروبیوتای پوست می شود.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!