جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

درباره بیوتی کد

فروشگاههای زنجیره ای بیوتی کد ( عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی) ، در سال ۱۳۸۷ با تاسیس اولین شعبه خود در جزیره کیش، شروع به کار نمود. در سال ۱۳۹۳ در شهر تهران، در مجتمع تجاری فرهنگی کوروش شعبه ای جدید با طراحی متفاوت در راستای سرویس دهی مناسب تر به مشتریان عزیز افتتاح شد. هدف از ایجاد فروشگاههای زنجیره ای بیوتی کد، ارتقا دانش مصرف کنندگان از نحوه استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی، بوسیله پرسنل مجرب و آموزش دیده توسط پزشکان پوست و مو، و سرویس دهی هر چه بهتر به آنها می باشد. محصولات در این فروشگاه به گونه انتخاب گردیده اند، که تمامی گروه مصرف کنندگان بتوانند از برندهای معتبر و با کیفیت در هر سطح و همچنین خدمات و مزایای فروشگاه بهره مند گردند.

در حال حاضر فروشگاههای زنجیره ای بیوتی کد با ۴ شعبه، در حال افزایش شعبات خود توسط شرکت آریان کیمیا تک در تمامی شهرهای ایران زمین می باشد، تا بتواند خدمتی، هر چند اندک در ارتقا سطح دانشی از محصولات آرایشی و بهداشتی را برای مشتریان خود فراهم آورده و بهترین و مناسبترین گزینه را برای بهره مندی از ویژگیهای محصولات مختلف فراهم آورد.

 

خدمات ویژه

مشتریان ما، می توانند با عضو شدن در فروشگاه های زنجیره ای بیوتی کد، پس از خرید خود و کسب امتیاز، علاوه بر دریافت اعتبار و استفاده آن به صورت نقدی در خریدهای بعدی خود، وارد گروه های بالاتر شده و از تخفیفات بیشتر بهره مند گردد. مشتریان عزیزی که وارد گروه طلایی بیوتی کد شوند، سرویسها و خدمات ویژه ای را دریافت خواهند نمود.

آدرس بیوتی کد :

تهران: اتوبان ستاری شمال، مجتمع تجاری کوروش، طبقه اول، پلاک ۴۰  تلفن:۴۴۹۷۱۳۲۰ – ۰۲۱

تهران: بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، مجتمع تجاری سیوان، طبقه اول، پلاک ۱۰۴، تلفن: ۰۲۱۴۰۷۷۴۹۷۸ 

کیش: مجتمع تجاری پردیس یک، غرفه ۴۵ تلفن: ۴۴۴۵۶۱۱۴ – ۰۷۶

تهران : باملند ، ورودی B ،  تلفن: 23576201 – ۰۲۱

دفتر مرکزی آریان کیمیا تک : تهران، بلوار افریقا، خیابان سلطانی پلاک ۶۸ تلفن:235760۰۰-۰۲۱

دفتر پشتیبانی: تهران، بلوار افریقا، خیابان سلطانی ، خیابان مهرشاد پلاک 5 تلفن:۲۳۵۷۶۲۰۰-۰۲۱

 

 

بالا