0

مزایای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد به سازمان چیست؟


فروش محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد به سازمان ها چگونه انجام می گیرد؟

در بسیاری از سازمان ها شرایط کار به صورتی است که کارمندان فرصت کافی برای جستجو در میان فروشگاه ها و یافتن برند و محصول مورد نظر را پیدا نمی کنند. بیوتی کد کمک شایان توجهی به افراد نموده است و هر فرد ظرف مدت زمان بسیار کوتاه می تواند محصول مورد نظر خود را سفارش داده و حتی آن را در زمانی که در محل کار خود حضور دارد تحویل بگیرد و دغدغه ی عدم حضور در منزل را نداشته باشد.  فروشگاه بیوتی کد وابسته به هلدینگ گروه صنعتی گلرنگ بوده و در زمینه فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر سابقه ای طولانی دارد.

مزایا خرید سازمانی از بیوتی کد

-    پرسنل سازمان ها و شرکت های مختلف میتوانند به راحتی و با اطمینان بیشتر نسبت به خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر اقدام نموده و از نظر کیفیت محصولات آسودگی خاطر داشته باشند.

-    کیفیت محصولات و همچنین سطح خدمات این فروشگاه به صورتی می باشد که همه ی افراد با هر سلیقه و رده سنی بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند. امکان خرید برای افراد در تهران و سایر شهرها فراهم شده است و افرادی که در تهران خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام می دهند حداکثر تا 48 ساعت و کسانی که در سایر شهرها هستند تا 5 روز کاری بسته های خود را دریافت می نمایند.

-    همچنین برای برندهای مطرح گروه صنعتی آریان کیمیا تک ارائه تخفیف 25 درصدی توسط بیوتی کد، به پرسنل سازمان داده می شود و حتی امکان درصد تخفیف بیشتر در پروموشن ها وجود دارد. بیوتی کد این اطمینان را به مشتریان می دهد که کالای اصل و با کیفیت خریداری می نمایند.

-    همچنین با استفاده از نام کاربری امکان خرید نامحدود برای مشتریان فراهم گردیده است. لازم به ذکر است که خرید های بالای 60 هزارتومان برای پرسنل سازمان ها دارای ارسال رایگان می باشد.

-    پک های آرایشی بهداشتی در بیوتی کد به گونه ای جمع آوری و تنظیم شده است که برای خریداران صرفه اقتصادی داشته باشد. پکیج ها شامل وسایل بهداشتی نوزاد، وسایل آرایشی با برند های مطرح و با سابقه می باشد. هدف از تهیه پک ها خرید آسان و به صرفه برای مشتریان سازمانی می باشد.

-    تنوع محصولات در این فروشگاه به قدری زیاد است که هر کس با هر سلیقه ای می تواند به انتخاب و خرید محصول بپردازد. در فروشگاه بیوتی کد به طور روزانه محصولاتی تحت تخفیف های باور نکردنی قرار گرفته تا افراد بتوانند با قیمتی بسیار مناسب آن محصولات را تهیه کنند

-     بیوتی کد امکان تهیه کارت هدیه برای سازمان ها را با مبلغ دلخواه و حتی لوگوی آن سازمان فراهم کرده است و سازمان ها جهت تشویق کارکنان خود می توانند کارت هدیه مورد نظر خود را با مشارکت بیوتی کد تهیه کرده و به کارکنان اهدا نمایند.

-    بیوتی کد همچنین پک های هدیه را طبق درخواست هر سازمان با قیمت پیشنهادی آن سازمان و هر نوع کالایی که درخواست داشته باشند آماده کرده و به کارکنان شرکت ها و سازمان ها اهدا می نماید.

چطور به خانواده بزرگ بیوتی کد بپیوندیم ؟ 

-     مراحل فروش محصولات به این صورت است که یک فایل اکسل حاوی نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن از همکاران در سیستم ارسال می گردد و ما میتوانیم با استفاده از آن مراحل فروش محصولات را ادامه دهیم.

-    بیوتی کد حریم خصوصی کاربران را حفظ می کند و از اطلاعات شما به نحو احسن محافظت می نماید.

-    مراحل خرید شما از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید و شماره هایی که پیامک از آن ها ارسال می گردد در سایت موجود می باشد.

-    همچنین آدرس دفتر و تلفن تماس مرکز امور مشتریان در وب سایت قرارداده شده است تا کاربران با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.