0

سرم ایج ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو*

سرم ایج ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو*

سرم ایج ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو*

کد محصول: 999110321091
افزودن به لیست دلخواه check

بهترین تاریخ مصرف : 4 تا 6 ماه

تعداد
991,009 تومان 50
495,500 تومان
۴ قسط 123,875 تومانی با اسنپ پی

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

 سرم ایج ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو "الهام بخش زیبایی" احیا کنندگی و جوان سازی شگفت انگیز پوست است!!

بازسازی و تقویت حالت ارتجاعی سلول‌های مادر از اسرار سرم ایج ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو است که قوانین اثرگذار زمان و جاذبه روی افزایش سن،را با زیرکی و تخصص مدرن زیر پا گذشته است و پوست را از عمیق ترین لایه ها تا سطح ،یکدست استحکام و جوان میکند.

سرم ایج ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو ،هدیه ای است نایاب که در کوتاه ترین زمان شما را تحت تأثیر قدرت جوان سازی خود قرار میدهد .محصولات آرامش بخش این برند نتیجه سالها دانش و تجربه محققین لابراتوار وناژ vonage فرانسه،که توسط متخصصین درماتولوژی و داروسازان جهان تایید و توصیه میگردد ،در سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را در زمینه مراقبت از پوست در ایران آغاز نمود و با موفقیت و استقبال چشمگیری روبرو گردید.

خانم های پرجنب و جوش که عاشق زندگی هستند و در تمام مراحل زندگی خود بدون توقف تلاش کرده و پیش میروند،درمدت زمان کوتاه، وزن زیادی را از دست داده اند از خاصیت کشسانی و انعطاف پذیری پوست شان کم شده ،با افزودن سرم ایچ ریکاوری ضد چروک و لیفتینگ الارو به برنامه مراقبت از پوست خود،بعد از مدتی استفاده به وضوح پوستی زیبا تر، صاف تر و جوان تر خواهند داشت.

با قاطعیت کامل ،ارتباط عاطفی این برند با طرفداران و استفاده کنندگان دائمی خود ،محصولات مراقبتی" برند الارو " را در ردیف محصولات مراقبتی برتر جهان "به ویژه ایران و کانادا و سوئیس" دارای فعال ترین ماده محافظت در برابر رادیکالهای آزاد، رطوبت رسان ،فرم دهنده و استحکام بخش فوق العاده پوست با پایه گیاهی، در کنار معروفترین برندهای جهان ،انتخاب بسیار شایسته‌ای میباشد.

این برند ،برای هر فصل مجموعه‌ای جدید و متفاوت ارئه میدهد و به یکی از مورد اعتمادترین برندهای مراقبتی در سراسر جهان تبدیل شده است.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
0