0

خط چشم

16 محصول

خرید اینترنتی و آسان با تخفیف ویژه خط چشم اصل با بهترین قیمت و کیفیت

خط چشم در آرایش بانوان بسیار تاثیر گذار می باشد. زیرا چشم های خانم ها بسیار مورد توجه آقایان در مهمانی ها می باشد. اگر می خواهید لوازم آرایش اصل را با قیمتی مناسب و با کیفیت بالا خریداری کنید. فروشگاه بیوتی کد، یکی از فروشگاه هایی تخصصی در این زمینه می باشد. این فروشگاه با داشتن متخصصان حرفه ای آرایش به شما کمک می کنند تا لوازم مورد نیاز برای آرایش دلخواهتان بر اساس صورت خود انتخاب و با قیمت های فوق العاده خریداری کنید.

خط چشم و جادوی آن در آرایش

چشم ها بخشی از صورت ما هستند که تاثیرات زیادی در تغییرات زیبایی، خواهند داشت. کوچکترین تغییر در آنها می تواند به طرز شگفت انگیزی ظاهر ما را تغییر دهد و سبب افزایش اعتماد به نفس شود. دانشمندان و متخصصان زیبایی باستان و مدرن به این نتیجه رسیده اند که ساده ترین راه برای رسیدن به زیبایی چشم ها استفاده از خط چشم می باشد. نمونه های قدیمی محصولات آرایش  برای کشیدن خط چشم در مناطق بین النهرین و مصر باستان یافت شده است. به تدریج خط چشم در مناطق مختلف جهان گسترش یافت و به یکی از لوازم آرایش های محبوب در بین خانم های جهان تبدیل شد.

آرایش چشم از کجا متولد شد؟

بیش از 10 هزار سال قبل از میلاد مسیح آرایش چشم برای اولین بار در مصر باستان و بین النهرین توسط خانم های زیبا و مردان قوی این مناطق مورد استفاده قرار گرفت. آنها برای مشخص کردن بهتر چشم ها از خط چشم استفاده می کردند. کشیدن خطوط چشم به آنها کمک می کرد تا چشم های خود را در برابر چین و چروک های ناشی از باد های کویری، آفتاب و گرما محافظت کنند. با وجود اینکه خط چشم تنها یکی از محصولات آرایشی و زیبایی مصریان بود، اما هرگز از مد نیفتاده و تا زمان سقوط مصر باستان به دست امپراتوری روم در اوابل هزاره اول همچنان توسط اشراف و طبقات پایین تر استفاده می شد.
متاسفانه پس از سقوط مصر، آرایش چشم ها در اروپا بسیار کم رنگ شد. آغاز دوران جدید آرایش چشم ها در دهه 1920 بود. زمانی که خانم ها دوران ویکتوریا را کنار گذاشتند و دوران جدیدی را شروع کردند. خانم های علاقه مند به رقص باله، بازیگران صحنه های هالیوود، نوازندگان و عکاس ها به تدریج شروع به استفاده از آرایش چشم ها در غرب کردند. سپس شرکت های بین المللی لوازم آرایش به تدریج وارد این صنعت شدند و با وارد کردن خط چشم های مدرن خانم های علاقه مند به زیبایی را شگفت زده کردند. این روند تا به امروز ادامه دارد و هیچگاه خط چشم برای خانم ها و مردان شیک پوش از مد نیفتاده است.  

انواع خط چشم و زمان استفاده از آنها

امروزه تنوع آرایش چشم ها بسیار زیاد می باشد که با استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی گوناگون می توان خط چشم خاصی را آرایش کرد. به همین دلیل شناخت آنها سبب می شود تا شما در هنگام خرید لوازم آرایشی مخصوص چشم دچار اشتباه نشوید. متاسفانه لوازم آرایش چشم همه کاره ای وجود ندارد و هر یک از آنها برای استفاده های مختلفی طراحی شده اند. از رایج ترین لوازم آرایش چشم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-    خط چشم مایع (برس اپلیکاتور)
-    خط چشم هنری
-    ژل یا کرم
-    مداد سرمه
-    کژال
-    مداد های معمولی چشم
-    مداد های مکانیکی چشم
-    سایه چشم

اگر نگران ماده ای که برای چشم های خود استفاده می‌کنید، هستید. توصیه می شود که به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی، بیوتی کد مراجعه کنید و با متخصصان این مجموعه مشورت کنید.

ژل خط چشم 

ژل ها و کرم های چشم معمولا بسیار غلیظ می باشند و باید با استفاده از برس های چشم مورد استفاده قرار بگیرند. ژل خط چشم بسیار برای مهمانی ها مناسب می باشد. زیرا این ژل ها در زمانی استفاده می شود که شما بخواهید از ماندگاری آرایش چشم خود مطمئن شوید. این ژل ها مانند یک محافظ ضد آب می باشد و به آرایش شما کمک می کند که برای مدت زمان طولانی تر حفظ شود. در ترکیب این ژل ها موم وجود دارد و همین موضوع سبب می شود تا شما برای پاک کردن ژل از آب و صابون استفاده کنید. 
اگر شما بخواهید آرایش زیباتر و خط چشم زیبا و بی نقصی داشته باشید، بهتر است که از برس آرایش استفاده کنید و از ژل استفاده کنید. ژل خط چشم در مهمانی های پر هیجان که احتمال عرق کردن شما می باشد، بسیار مناسب است و از آب شدن آرایش شما جلوگیری خواهد کرد. شما می توانید از ژل خط چشم به همراه مداد های معمولی چشم نیز استفاده کنید. توصیه می شود که ابتدا با مداد چشم خود را ترسیم کرده و سپس انتهای آن را با ژل مخصوص آرایش کنید.

کژال چشم

خط چشم های کژال نسبت به مداد های چشم معمولی از مزیت های گوناگونی برخوردار می باشد. کژال چشم مانند مداد ها کرمی نمی باشند و این موضوع را می توان یک مزیت در نظر گرفت. شاید این سوال را بپرسید که چرا کرمی نبودن کژال چشم یک مزیت است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که خاصیت کرمی نبودن خط چشم های کژال سبب می شود که آرایش شما به راحتی لکه نشود. کژال چشم را باید به عنوان یک نشانگر خشک در نظر گرفت که برای استفاده به مقداری رطوبت نیاز دارد. کژال چشم از کشور پاکستان منشا می گیرد. از دیگر مزیت این کژال چشم می توان به ماندگاری بالا آنها نسبت به مداد های چشم اشاره کرد. این محصول را می توانید از فروشگاه های اینترنتی آرایشی بهداشتی معتبر خریداری کنید. بیوتی کد یکی از فروشگاه های تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی است که شما می توانید بهترین لوازم آرایشی چشم را به صورت اینترنتی خریداری کنید. خط چشم هاشمی کژال فاقد سرب و کاملا گیاهی می باشد. توصیه می شود که قبل از خرید حتما با مشاوران این فروشگاه مشورت کنید.

مداد های سرمه 

مداد های سرمه با مداد های معمولی آرایش چشم متفاوت می باشد. این مداد ها به دلیل کرمی بودن بسیار سریع لکه می شوند. اگر شما بخواهید تنها یک چشم دودی را آرایش کنید. توصیه می شود به جای استفاده از خط چشم کژال از مداد های سرمه کمک بگیرید. از مزیت مداد های سرمه می توان به آرایش آسان و سریع اشاره کرد. مداد های سرمه به شما کمک می کند تا آرایشی بدون اشک را داشته باشید و در مدت زمان کوتاه چشم های خود را زیبا کنید. این محصول در بین خانم های زیبا که عاشق آرایش می باشند، از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

مداد معمولی چشم

مداد های معمولی چشم یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین محصولاتی است که خانم ها برای آرایش چشمان خود استفاده می کنند. مداد های معمولی چشم حد متوسط بین مداد های سرمه و خط چشم های کژال می باشد. این محصول یکی از لوازم های آرایشی مهم برای چشم ها می باشد که حتما باید در کیف آرایش خانم ها وجود داشته باشد. مداد های معمولی چشم را می توان یک محصول نسبتا همه کاره معرفی کرد. مداد های چشم به شما امکان می دهد تا چشمان خود را به روش های گوناگونی آرایش کنید.  میزان ماندگاری مداد های چشم حدود 3 ساعت می باشد. توصیه می شود که از این محصول به عنوان یک لوازم آرایشی کمکی برای داشتن آرایشی زیبا کمک بگیرید. 

مداد مکانیکی چشم

مداد مکانیکی چشم تفاوتی با مداد های معمولی و سرمه ای ندارد. این مداد ها تنها نیازی به تراشیدن نخواهند داشت. مزیت این مداد ها در استفاده آسان و سریع می باشد. با این حال مداد مکانیکی چشم دارای نقطه ضعف نیز می باشد. نقطه ضعف این مداد ها در استفاده از نوک تیز این مداد ها می باشد. زمانی که خط چشم اولیه مات شود، تقریبا راهی برای ترمیم آن وجود ندارد. به همین دلیل کشیدن یک چشم گربه ای با این مداد ها کار بسیار دشواری می باشد. 

خط چشم مایع

این نوع خط چشم یکی از بهترین لوازم های آرایشی چشم است که به راحتی نمی توان آن را لکه کرد. از این محصول نمی توان در خط آبی چشم های خود استفاده کرد. زیرا هرگز خشک نخواهد شد. این محصول برای آرایش چشمان دودی با ماندگاری بسیار بالا مناسب می باشد و بسته به نوع برندی که استفاده می کنید، چند ثانیه به شما مهلت خشک شدن می دهد. محصول خط چشم مایع همچنین برای آرایش خطوط نازک نیز مناسب می باشد. اما کشیدن خطوط نازک با این محصول به تمرین زیادی نیاز دارد. اگر شما تازه کار باشید و برس را بیش از حد فشار دهید خطوط چشم شما ضخیم تر خواهد شد.

خط چشم هنری

این محصول به شما امکان کنترل بیشتری را در هنگام آرایش چشم ها می دهد. اگر شما بیشتر تمرین کنید و یاد بگیرید که چگونه دستان خود را ثابت نگه دارید، می توانید تا چشم های زیبایی را با اشکال مختلف آرایش کنید. البته رایج ترین نوع آرایش چشم با این محصول، آرایش چشم های گربه ای می باشد. زیرا شما با دقت زیاد و نحوه قرار دادن دستان خود می توانید خطوط نازک و ضخیم را ایجاد کنید. به طور کلی با این محصول شما می توانید در مهمانی ها جلب توجه کنید. ماندگاری این محصول از لحظه ای که آرایش می کنید شروع و تا زمانی که آرایش خود را با آب بشویید ادامه خواهد داشت.

لوازم آرایشی چشم با کیفیت بالا را از کدام فروشگاه تهیه کنیم؟

فروشگاه اینترنتی بیوتی کد یکی از فروشگاه های معتبر کشور است که در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت تخصصی فعالیت می کند. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و اورجینال به شما کمک می کند تا با قیمت های مناسب هدیه های بی نظیری را برای دوستان خود تهیه کنید. لوازم آرایشی و بهداشتی در سلامت آقایان و خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این محصولات به صورت مستقیم با بدن شما در ارتباط می باشد. توصیه می شود قبل از خرید درباره فروشگاه های لوازم بهداشتی کاملا تحقیق کنید. بیوتی کد با ارائه محصولات با کیفیت و برند های معتبر دنیا مانند: کالیستا، شون، نئودرم، مای، الارو، نوت و ... سلامت محصولات خود را کاملا تضمین می کند. محصولات آرایشی و بهداشتی این فروشگاه آنقدر متنوع می باشد که مشتریان پس از مشاوره های تخصصی کارشناسان این مجموعه می توانند محصول دلخواه خود را انتخاب کنند. 
فروشگاه بیوتی کد علاوه بر لوازم آرایشی چشم، محصولاتی مانند: کرم پودر، رژلب، رژگونه، لاک ناخن، مداد ابرو، کرم ضد آفتاب، کرم پودر، ریمل و ... را نیز به مشتریان ارائه می دهد. با مراجعه به سایت اینترنتی بیوتی کد شما می توانید کیف آرایش خود را تکمیل کنید. از محصولات جانبی لوازم آرایشی این فروشگاه می توان به سوهان ناخن، پد پاک کننده، کیف های آرایشی در سایز های مختلف، آینه آرایشی، مژه مصنوعی، چسب مخصوص مژه، تراش و ... اشاره کرد.

نتیجه گیری

خط چشم در آرایش های گذشته و مدرن بسیار اهمیت بالایی دارد و سبب می شود تا شما جذاب تر به نظر برسید. هنر آرایش کردن بر کسی پوشیده نیست اما استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت نیز در زیبا به نظر رسیدن شما بی تاثیر نخواهد بود. به همین دلیل در این مقاله سعی شده تا شما را با انواع خط چشم و محصولات مناسب آشنا کنیم. شما برای آشنایی بیشتر با محصولات آرایشی و بهداشتی چشم می توانید به فروشگاه اینترنتی بیوتی کد مراجعه کنید.  امیدوارم که این مقاله توانسته باشد، شما را با نحوه آرایش کردن چشم ها و محصولات مناسب با ماندگاری بالا آشنا کند. شما با کمک محصولات آرایشی و بهداشتی چشم می توانید هر مردی را به چشم های خود خیره کنید و با نگاه های جذاب از هر فردی دلبری کنید. با لوازم آرایش های مناسب شما می توانید چشم های خود را به صورت گربه ای که از رایج ترین و محبوب ترین خط چشم در بین خانم ها می باشد، آرایش کنید. زمانی که شما با لوازم آرایشی آشنا باشید، قادر به کشیدن خطوط نازک و ضخیم با ماندگاری بالا خواهید بود. با محصولات بیوتی کد دیگر نگران آرایش چشم های خود نباشید.