0

پرسش های متداول


 اگر مبلغ کل فاکتور خریداری شده توسط مشتری بیشتر از 350،000 تومان باشد ارسال رایگان
کمتر از این مبلغ فقط 30،000 تومان هزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

شما میتوانید با شماره 02123576 - داخلی 200 و 201 تماس بگیرید.

خیر، اگر خرید از کالایی محدودیت داشته باشد حتما اعلام می‌گردد.

بله در صورت تمایل به انصراف قبل از ارسال سفارش، با امور مشتریان تماس بگیرید و شماره سفارش مربوطه را برای لغو اعلام کنید.

بلی. پرداخت اینترنتی توسط سیستم شاپرک بانک مرکزی به گونه‏‌ای طراحی شده است که امن باشد.

بلی. ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق باشد. اما جای نگرانی نیست. در این صورت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است، لذا خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع نموده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد.

پرداخت از طریق درگاه بانک سامان امکان پذیر است.لازم به ذکر است در تهران امکان پرداخت در محل به صورت نقدی یا توسط دستگاه کارت خوان نیز ممکن است.

تحویل کالا در تهران توسط پیک، در شهرستان توسط پست سفارشی انجام میگیرد.

بلی. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید، اما پردازش سفارش ثبت شده در خارج از ساعت کاری، به اولین ساعت کاری روز بعد موکول می گردد.

بلی. بعد از ورود به سایت و ورود به پروفایل خود می‌توانید با کلیک بر روی “ویرایش پروفایل” نسبت به تغییر اطلاعات ثبت‌ شده اقدام نمایید.

کافیه شماره موبایل خود را در قسمت ورود تایپ کنید و دکمه ورود را بزنید. در این مرحله برای شما کد تایید پیامک می شود و با وارد کردن کد تایید شما وارد بیوتی کد می شوید.

ابتدا شماره موبایل خود را در قسمت ثبت نام وارد کنید و دکمه ثبت نام را بزنید. کد تاییدی که به شماره موبایل شما فرستاده می شود را وارد کنید و دکمه ورود را بزنید.

بله، برای سفارش دادن در سایت بیوتی کد، ثبت نام الزامی می باشد.

پس از ثبت هر سفارش و تعیین شدن شماره سفارش امکان هرگونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.

بله شما میتوانید از طریق فروشگا های بیوتی کد خرید حضوری انجام دهید

خیر

صرفه جویی در وقت و هزینه- کسب اطلاع از مشخصات کالا به طور کامل - امکان مقایسه قیمت و شرایط کالا با جاهای دیگر - امکان تحویل کالا در محل خریدار - امکان ارائه مشاوره کامل در خصوص بهترین انتخاب - کسب اطمینان از اصل بودن کالا (بیوتی کد تنها به نمایندگان رسمی برند ها کار میکند و تمامی محصولات را با برچسب اصالت کالا ارائه می دهد.) - ارائه پایین ترین قیمت

0