0

دئودورانت زنانه تولیپ مای|My rollon tulip
مای | MY

دئودورانت زنانه تولیپ مای

My rollon tulip

کد محصول: 100305016
افزودن به لیست دلخواه check
• جذب سریع
• ماندگاری 24 ساعته
• مختص پوست های ملتهب و حساس
• فاقد هر گونه لک و سفیدی بر روی لباس
ناموجود
امتیاز: بیوتی کوین 3

برچسب ها: مام رول

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

دئودورانت زنانه تولیپ مای

دئودورانت زنانه تولیپ مای دارای ترکیباتی است که بلافاصله پس از استعمال آن حسی همچون درخشندگی نور آفتاب در دشتی پر از گل های لاله را در شما ایجاد می نماید و بویی همچون شکوفه های پرتقال، گل های فریزیا، نیلوفر و لیمو را با خود به همراه می آورد که این بو در انتهایش شمیم معطر مشک و عنبر را در مشام تداعی می کند. آرامش و خنکی خاصی به شما می بخشد. در بازار رایحه های متنوعی از این مام موجود می باشد. این مام با بوی دل انگیز خود، پوششی بر روی منافذی که عرق را ترشح می کنند، می گذارد. این پوشش از خروج قطرات عرق از روزنه های زبر بغل جلوگیری می نماید. همچنین غدد ترشح عرق را مسدود می نماید.دئودورانت زنانه تولیپ مای  فاقد مواد الکلی و شیمیایی است. البته گاهی از عصاره های گیاهی همچون سیب سبز، عطر وانیل، چوب و غیره نیز در این دئودورانت مورد استفاده قرار می گیرد.این دئودورانت ها سبب نشاط و احساس خوشایند در شما می گردد و همچون مرطوب کننده ای شما را خنک کرده و از شر سلول های مرده در لایه های زیرین پوست جلوگیری می نماید. 

تاثیر دئودورانت زنانه تولیپ مای بر روی پوست

دئودورانت زنانه تولیپ مای، سبب خوشبو شدن بدن شما می گردد و بسیار بویی انحصاری و ویژه دارد. همچنین تا یک روز از بوی نامطبوع عرق در زیر بغل خود آسوده هستید.

دئودورانت زنانه تولیپ مای برای چه نوع پوستی توصیه می گردد؟

دئودورانت زنانه تولیپ مای برای کلیه خانم ها مورد استفاده می باشد. بانوانی که از تعریق و بوی نامطبوع آن معذب می باشند، بسیار طرفدار استفاده از این دئودورانت ها می باشند.
 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
محصولات مشابه