0

کرم ضد چروک صورت مای|My Anti Wrinkle Cream
مای | MY

کرم ضد چروک صورت مای

My Anti Wrinkle Cream

کد محصول: 100320968
افزودن به لیست دلخواه check
• رفع خشکی و حساسیت های پوستی
• تقویت کننده پوست
• کمک به بازسازی سلولهای پوست
• دارای ترکیبات مفید و روغن گیاهی و طبیعی کنجد
ناموجود

برچسب ها: کرم, ضد چروک

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی کرم ضد چروک صورت مای

کرم ضد چروک صورت مای سبب بهبود آسیب های پوستی همچون اشعه خورشید، لیزر، التهابات، درماتیت، آتوپیک و خشکی ذاتی پوست می شود. این کرم احیاء کننده ای قوی برای پوست صورت و گردن می باشد. با استفاده مداوم این کرم روند پیری پوست به تاخیر می افتد و خطوط ریز و درشت کمی از حالت قبل خود بهتر شده و پوست جلایی تازه می یابد. در واقع با ترکیبات موجود در این کرم پوست سلول های مرده خود را باز سازی نموده و در نهایت پوستی جوان را به شما می بخشد.اگر شما در سنین کمتر از میانسالی اقدام به استفاده مدام از این کرم های ضد چروک نمایید، دیری نمی گذرد که مزایا و تاثیرات بی شمار این محصولات را بر روی پوست خود احساس خواهید کرد. شما با فردی که در سن شما می باشد و از هیچ نوع کرم ضد چروکی استفاده نکرده است، بسیار جوانتر خواهید بود.کرم ضد چروک صورت مای فاقد مواد پارابن و مضر برای پوست می باشد.

کرم ضد چروک صورت مای برای چه نوع پوستی توصیه می گردد؟

کرم ضد چروک صورت مای این کرم برای بانوانی که در سن 35 و کسانی که دچار خطوط ریز بر روی پوست شده اند، گزینه خوبی محسوب می شود.

تاثیر کرم ضد چروک صورت مای بر روی پوست

کرم ضد چروک صورت مای سبب پیشگیری و بهبود خطوط ریز به وجود آمده بر روی پوست می شود و با توانی فوق العاده به پوست استحکام و رطوبت می بخشد. همچنین از پوست در مقابل عوامل مضر محیط پیرامون محافظت می نماید.
 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!