0

راز و رمزهای آرایش بهاری برای زیباتر شدن


در آرایش فصل بهار بایستی چه ترفند هایی را به کار برد؟ با تغییر فصل بایستی مدل، نوع و رنگ آرایش صورت و موها را تغییر داد. در واقع می توان گفت ایجاد تغییرات در آرایش همگام با تغییر کردن رنگ های فصل یک ترفند خاص برای داشتن صورتی زیبا و منحصر به فرد است. در آرایش بهاری هم معمولا نکات و ترفند آرایش زیبا عرضه می شود. این نکات برای بانوان که به زیبایی خود حساس هستند  بسیار مناسب می باشند. شما به چه میزان با این تحولات خود را تطبیق می دهید بایستی بدانید در این فصل زیبا که فصل تغییرات است شما نیز بایستی تحولاتی را در این حیطه اعمال نمایید.

راز و رمز آرایش فصل بهار


همانطور که گفته شد آرایش فصل بهار دارای اصول و راز و رمزی می باشد. این اصول عبارتند از:


• تازه کردن روتین آرایش


به گفته شاعران بهار فصل تغییرات است. این فصل مناسب ترین زمان جهت تصمیمات جدید است. یکی از تصمیمات خیلی خطیر مراقبت از پوست خود می باشد. آرایش فصل بهار و مهم تر از آن مراقبت از پوست افزون بر این که شما را جذاب تر خواهد کرد خیلی آرامش بخش هم می باشد.


• روتین مراقبت از پوست


خیلی از شما خانم ها می دانید آرایش فصل بهار در کنار مراقبت از پوست از نظر روحی خیلی آرامش دهنده است. شما می توانید با کمک ماسک های متنوع و کرم های مرطوب کننده از پوست خود مراقبت کنید.


• یادگیری آرایش


جهت آغاز تنها لازم است که شما جهت تازه نمودن آرایش روزانه خود اندکی تحقیق و تمرین نمایید. بیشتر خانم ها آرایش را دوست دارند، اما نمی دانند چه نوع آرایشی به صورت آنها می آید. یا اینکه چگونه آرایش خود را انجام دهند. در این صورت می توانند با دیدن ویدئو ها در سایت های معتبر همچنین تمرین زیاد، حرفه ای شوند.


• ترفند های جذاب آرایشی فصل بهار


همیشه در این فصل زیبا از لوازم آرایشی ضد حساسیت بهره ببرید. بکارگیری برس های پاک کننده صورت، پوستی لطیف، نرم و شاداب را برای شما به ارمغان می آورد.

نکات مهم وطلایی جهت میکاپ و آرایش فصل بهار

• از رژگونه رز گلد یا هلویی استفاده کنید.


رژگونه جز آن لوازم آرایش فصل بهار است که با توجه  به رنگش به صورت شما رنگ و لعاب می دهد. با این وجود برای فصل بهار هم بایستی به سراغ رنگ های روشن نظیر  رژگونه هلویی بروید. شما می توانید از رژگونه های برند کالیستا، بلک دایموند یا نوت استفاده کنید این برند ها جز برند های مرغوب و باکیفیتی می باشند که علاوه بر رژگونه سایر لوازم آرایشی هم دارند. این برند ها آرایش بهاره شما را جذابتر از همیشه نشان می دهد.


• از سایه چشم های رنگی شاین دار استفاده کنید.


امکان دارد اکثر ما آرایش چشم عادی یا دودی ساده را بکار ببریم ولی زمانی که گل ها شکوفه می دهند و طبیعت زیبا و رنگارنگ می شود بهتر است ما هم از سایه های شاد و براق در این فصل استفاده کنیم.


• خط چشم گرافیکی بکشید


در بخش فوقانی، محلی که سایه می زنید در راستای منحنی چشم هایتان می توانید خط چشم شناور بکشید. حتی می توانید خط چشم های گرافیکی هم استفاده کنید. عمده ترین سختی کشیدن این گونه خط چشم قرینه نمودن خط چشم های شناور می باشد.

 

• رنگ رژلب های خود را به رنگ های شاد عوض کنید

یکی از نکات اصولی در آرایش فصل بهار که باید به آن توجه نمود این است که رنگ رژ لب های خود را بایستی شاد انتخاب کنید. در این فصل شما می توانید از رنگ های روشن مات یا حتی براق استفاده کنید. رژلب مرجانی یکی از ترند ترین رنگ ها می باشد و مسلما می توانید از این رنگ انرژی خوبی بگیرید.


• پیش از شروع میکاپ  پرایمر بکار ببرید


امکان دارد برخی اشخاص ندانند پرایمر چیست؟ یا چرا باید آن را بکار برد. در حقیقت برای اینکه زیر ساز آرایشی مطلوبی داشته باشید، بایستی پیش از شروع آرایش آن را استفاده کنید. این عمل سبب می شود آرایش شما روی پوستتان بخوبی بنشیند.


• صورت خود را درخشان تر کنید


برای اینکه صورت خود را درخشان تر کنید بهتر است کمی هایلایتر بر روی بخش فوقانی استخوان گونه بزنید. چنانچه دوست دارید درخشش کمتری داشته باشد می توانید آن را با اندکی کرم پودر مخلوط کنید.


• وسایل آرایشی در مقابل آفتاب


یکی دیگر از نکات اصولی آرایش فصل بهار استفاده از ضد آفتاب می باشد. ضد آفتاب جز آن گروه از وسایل آرایشی و بهداشتی است که در تمامی فصل ها بایستی استفاده شود. برای فصل بهار بهتر است ضدآفتاب های رنگ دار  به کار ببرید. بهتر است رنگ آن یک یا دو درجه تیره تر از پوست خودتان باشد.


• قیچی  بهاری


جهت نخستین تحول بهتر است سراغ قیچی بروید. در فصل زمستان معمولا موها خشک می شود. در این صورت زمان آن رسیده که موهای خشک و مرده را با یک نوک گیری ساده قیچی کنید. در این صورت فضا جهت روییدن مجدد موهای جدید را فراهم آورید. چنانچه دوست دارید تغییر زیادی هم بکنید می توانید در زمان نوک گیری مدل جدید و زیبایی را به موهای خود بدهید.
 

مدل آرایش فصل بهار زنانه و دخترانه

پیش از هر چیزی برای آرایش فصل بهار لازم است از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. این کار سبب می شود تا پوستی لطیف و نرم داشته باشید. بعد از آن پوستتان را به وسیله یک کرم پودر یک دست نمایید.
این فصل زیبا فصل رنگ های شاد و ملایم است. بدین جهت  بهتر است در زمان آرایش نمودن صورتتان از استفاده رنگ های تیره و جیغ اجتناب نمایید. در این فصل بهتر است از رژگونه ، رژ لب و سایه های چشم ملایم برای آرایش صورتتان بهره ببرید.سایه های چشم با رنگ های نارنجی براق، صورتی، مرجانی، یاسی و... از اقسام رنگ های جذاب و ملایم بهاری هستند. شما می توانید به وسیله این رنگ های جذاب و خاص مدل سایه چشم زیبایی را بر روی پلک چشم های خود انجام دهید. حتی می توانید در این فصل جهت داشتن صورتی شاداب و لطیف از رنگ گل ها در آرایش صورت خود استفاده کنید.


ست کردن آرایش این فصل با لباس و اکسسوری


جهت داشتن آرایش فصل بهار جذاب می توانید رنگ آرایش خود را با توجه به لباس خود تعیین کنید. چنانچه رنگ لباس و اکسسوری شما هماهنگ با آرایش نیست می توانید از سایر رنگ های هم خانواده ، خنثی ، مکمل  برای آرایشتان استفاده کنید. به عنوان مثال  رنگ های زرد، بنفش، نارنجی و آبی هم می توانید بکار ببرید. ارایش لایت برای هر نوع استایل و ست لباسی مناسب بوده و می تواند برای میکاپ شب یا روز بکار برده شود.
هماهنگ نمودن رنگ میکاپ با اکسسوری هم از اهمیت ویژه ای در جذابیت ظاهر برخوردار است. به عنوان مثال چنانچه از اکسسوری و زیورآلات طلائی استفاده می کنید بکارگیری رنگ های نود برای میکاپ خود را از یاد نبرید. ست کردن آرایش این فصل با لاک و طراحی ناخن مسئله مهمی است که رعایت نمی شود. توجه به این موارد سبب می شود فرد میکاپ زیبایی داشته باشد.
رنگ لاک ناخن و طراحی آن بایستی با میکاپ شما هماهنگ و ست باشد. چنانچه کاشت ناخن یا ژلیش دارید بهتر است رنگ میکاپ خود را هماهنگ با آن ها تعیین کنید. یا چنانچه می خواهید ناخن های خود را پس از میکاپ لاک بزنید مطابق رنگ میکاپ خود رنگ لاک را انتخاب کنید.


سخن آخر


آرایش فصل بهار خود را می توانید به وسیله لیست پیش رو به آسانی انجام دهید و صورتی شاداب تر، لطیف تر  و زیباتر داشته باشید. در مجموع این مدل آرایش خاطرنشان گل های بهاری و درخشندگی بی مانند خورشید در منظره ای بی نظیر و زیبا است. بکارگیری رنگ های ملایم مرجانی، صورتی، یاسی، ارغوانی، قرمز و ... کامل کننده آرایش این فصل برای شما می باشد.
 

برچسب ها:
دیدگاه شما چیست؟