0

فارماسریز|pharmaseries

9 محصول

محصولات تخصصی مراقبت از پوست، مو و بدن فارما سریز

برند فارما سریز (PHARMA SERIES) عصاره علم و سال‌ها تجربه توسط کارخانه و شرکت آریان کیمیا تک تولید و عرضه می‌گردد. محصولات فارما سریز با استفاده از مواد اولیه بسیار باکیفیت در مدرن‌ترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه (آریان کیمیا تک) در کشور عزیزمان ایران و با استاندارهای جهانی متولد شد‌ه‌اند.

استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO 22716 تنها نمونه‌هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند فارما سریز هستند. حفظ سلامت و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان از ماموریت‌های اصلی  این  برند است. برند فارماسریز سعی کرده است که با تولید محصولات تخصصی و تاییدیه از متخصصین و پزشکان پوست و مو، در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقای سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد.

سبوفارما
محصولات مخصوص پوست های چرب

سبوفارما زیر برند فارما سریز است که بهترین انتخاب برای پوست و موی چرب و مختلط شماست. محصولات سبوفارما سبک بوده و سرعت جذب بالایی دارند، باعث ایجاد جوش و آکنه نشده و چربی پوست را کنترل می‌کنند. سبوما شامل فوم شستشوی پوست چرب، ژل شستشوی پوست چرب، اسپری آکنه بدن، شامپو ضد شوره موهای چرب، شامپو متعادل کننده چربی مو و فلویید کوچک کننده منافذ پوست است. 

اگزوفارما
محصولات مخصوص پوست های خشک و حساس

اگزوفارما آرامش پوست و موی نرمال، خشک تا بسیار خشک شماست. این محصولات با استفاده از دانش روز و شناخت ناشی از تجربه عمیق برند فارما سریز، رطوبت مورد نیاز پوست شما را تأمین و لطافت و سلامتی را به آن هدیه می‌کنند. اگزوفارما شامل فوم شستشوی پوست های نرمال تا خشک، بالم لب، کرم ناخن، پماد اگزما، کرم دست، کرم نرم کننده اوره، شامپو ضد شوره موهای خشک و شامپو پوست سر خشک و دارای خارش است.

نووفارما
محصولات جوان کننده

نووفارما عصاره جوانی را به شما با استفاده از دانش و تجربه بی‌نظیر برند فارما سریز هدیه می‌کند. محصولات نووفارما به طور تخصصی کلاژن سازی را افزایش داده و زیبایی شما را همیشگی می‌کنند. همچنین موهای شما را تغذیه و دوباره جوان می‌کنند. نووفارما محصولات شامپو ضد شوره موهای نرمال و شامپو ضد ریزش را شامل می‌شود.