0

خط چشم ماژیکی کالیستا|Callista Dip Liner Eye Liner
کالیستا | Callista

خط چشم ماژیکی کالیستا

Callista Dip Liner Eye Liner

کد محصول: 200033816
افزودن به لیست دلخواه check

• بادوام و ایجاد بافت یکدست
• خشک شدن سریع
• فوق العاده مشکی
• شست و شوی آسان

تعداد
125,600 تومان 25
94,200 تومان

برچسب ها: خط چشم, خطچشم, خط چشم مشکی, خط چشم ضد آب

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی خط چشم ماژیکی کالیستا

خط چشم ماژیکی کالیستا با نوک ظریف و نرم بهترین محصول برای کشیدن انواع خط چشم های ظریف است. گاهی کشیدن یک خط ظریف و ساده به چشمها جلوه خاصی می بخشد و آن را خوش حالت می کند. اپلیکاتور این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده و راحت در دست قرار می گیرد و هنگام استفاده تسلط کافی در چشم هایتان خواهید داشت. نوک آن ماژیکی است و بسیار روان در روی پلک ها حرکت می کند و با انتشار رنگی مشکی و تیره زیبایی خاصی به چشم ها می دهد. 

مزایای استفاده از خط چشم ماژیکی کالیستا

- ایجاد خطی مشکی و مخملی که فورا خشک می شود

خط چشم ماژیکی کالیستا از مواد اولیه مغذی تولید می شود بنابراین هنگام استفاده حساسیت و التهاب در پلک ها به وجود نمی آورد ( به علت غنی بودن از ویتامین E )، همچنین مواد آن به محض قرار گرفتن روی پلک ها و در مجاورت هوا فورا خشک می شود و پخش نمی شود. سری آن ماژیکی است که مواد را به صورت یکپارچه روی سطح پوست می لغزاند.

- تا ساعت ها روی پوست باقی می ماند و ریزش ندارد

حتی اگر ساعت ها از زدن خط چشم ماژیکی کالیستا گذشته باشد و تعریق کرده باشید، مواد آن به سرعت پاک نمی شود و ریزش ندارد همچنین در زیر چشم ها پخش نمی شود و بعد از گذشت مدت زمان طولانی همچنان مشکی و مخملی خواهد ماند و نیازی به تمدید نیست.

- حتی افراد مبتدی قادر به کشیدن خط چشم حرفه ای خواهند بود 

اگر کشیدن خط چشم قرینه و زیبا با محصولات معمولی برای شما سخت و غیر ممکن است از خط چشم ماژیکی کالیستا استفاده کنید زیرا در دست گیری آن راحت بوده و با وجود سری نمدی و محکم تسلط بیشتری در هنگام کار خواهید داشت و خط چشم های شما قرینه و صاف و زیبا کشیده می شود.
 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!