0

ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پراکساید

Ellaro strong anti acne face contains benzoyl peroxide

ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پراکساید|Ellaro strong anti acne face contains benzoyl peroxide
الارو|Ellaro

ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پراکساید

Ellaro strong anti acne face contains benzoyl peroxide

کد محصول: 110361264
افزودن به لیست دلخواه check

• ضد آکنه
• تاثیرگذاری سریع
• ضد التهاب
• جذب عالی

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

معرفی ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پراکساید

پاک نکردن آلودگی بر روی صورت باعث بسته شدن منافذ پوست شده و از تنفس پوست جلوگیری می‌کند. ماندن چربی و آلودگی ها در منافذ پوست و ادامه پیدا کردن این روند، سبب ایجاد آکنه و جوش روی پوست صورت می‌شود.

برای رفع این مشکل محصولات ضد جوش الارو به شما کمک زیادی می‌کند. کرم ژل ضد جوش قوی صورت الارو حاوی بنزوئیل پراکساید با خاصیت آنتی باکتریال، ضد التهاب و ضد آکنه، به سرعت جوش و آکنه را از بین برده و از ایجاد دوباره‌ جوش جلوگیری می‌کند.

عمده مشکل افراد در مورد مشکلات پوستی صورت و بدن، وجود جوش و آکنه است. جوش صورت انواع مختلفی دارد؛ اما معمولا اکثر آن‌ها به علت مسدود شدن منافذ پوست و تجمع آلودگی و چربی در منافذ ایجاد می‌شوند. کرم ژل‌های ضد جوش یکی از بهترین راه‌های جلوگیری از ایجاد این نوع جوش‌ها هستند. کرم ژل ضد جوش قوی صورت حاوی بنزوئیل پراکساید الارو با خاصیت پاک کنندگی عمقی پوست از آلودگی‌ها جلوگیری می‌کند و به سبب مواد موثره اختصاصی‌اش، سبب بازسازی سلولی شده و مانع از ایجاد آکنه‌های جدید می‌شود.

کرم ژل ضد جوش الارو باید روی پوست تمیز استفاده شود. برای تاثیرگذاری بیشتر این محصول می‌توانید از شوینده عمقی پوست دارای جوش الارو نیز استفاده کنید.

بنزوئیل پراکساید میکرونیزه قوی در این محصول با بالاترین غلظت به سرعت سبب از بین رفتن آکنه ها با دارا بودن خاصیت ضد التهابی و آنتی باکتریال می‌شود.
درصد بنزوئیل پراکساید در این محصول به مقداری است که به سرعت انواع جوش و آکنه را بدون بازگشت برطرف می‌کند.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!

برچسب ها: کرم ضد جوش

0