0

آشنایی با پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد


معرفی  پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد

 پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی وابسته به توانایی ها و سابقه قدیمی این مجموعه است. این مجموعه با سال ها تلاش و ممارست، هم اکنون از تمامی برندهای مشهور دیگر پیشی گرفته است. این تیم خبره با هدف تسهیل فرایند خرید و فروش عمده با قیمتی منصفانه، برای بیزینس های خرد پا به عرصه حضور نهاده است. 

پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد با قیمتی به صرفه و به صورت عمده فعالیت می کند. این مجموعه با هدف و انگیزه رو به جلو می رود. در واقع هدفش ایجاد و ارتقاء دانش مصرف کنندگان در مورد لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی است. همچنین چگونگی استفاده از این لوازم را نیز زیر نظر کارشناسان و پزشکان پوست و مو به مشتریان ارائه می دهد. تیم مجرب و دوره دیده بیوتی کد به شما در خرید عمده محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی کمکی دو چندان می نماید. سرویس دهی و خدمات رسانی این تیم در طول سال های فعالیت این تیم زبانزد خاص و عام گردیده است. امروزه این فروشگاه آنلاین تبدیل به فروشگاه های زنجیره ای گردیده که پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیزینس های خرد را نیز عهده دار شده است. 

سایر دانستنی ها درباره پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد

 سایر دانستنی ها درباره پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد، که با نام آریان کیمیا تک نیز شناخته می شود، به صورت زیر است. این گروه صنعتی به عنوان بهترین تولید کننده و وارد کننده انواع  برندهای خاص و با کیفیت از لوازم آرایشی و بهداشتی، سال ها مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر این فروشگاه به صورت آنلاین و حضوری در حال فعالیت است. سال 1397 این فروشگاه آنلاین تاسیس شد. فروشگاه آنلاین و حضوری بیوتی کد عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است. اولین شعبه آن در جزیره کیش شروع به کار نمود. این فروشگاه از پربیننده ترین و پرفروش ترین فروشگاه های کشور است و هدایای بی شماری را نیز بر روی پک های محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی خود به مشتریان تقدیم می نماید. این گروه صنعتی که از طرفداران بی شماری برخوردار است، و با استقبال فراوانی روبرو شده است. البته شعبه تهران این فروشگاه در سال 1393 به صورت حضوری شروع به کار نمود.


نمایندگی و فروش عمده محصولات کالیستا 

نمایندگی و فروش عمده محصولات شون

نمایندگی و فروش عمده محصولات نئودرم

نمایندگی و فروش عمده محصولات مای


پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد دارای برندهایی همچون کالیستا ، شون ، نئودرم ، مای ، الارو ، نوت و ... می باشد. این پخش عمده محصولات را به صورت عمده و با قیمتی مناسب در اختیار تمامی مشتریان و فعالان خرد این حوزه قرار می دهد. در نهایت با خرید عمده از این فروشگاه لطفی بزرگ به بیزینس و کار خود نموده اید. این گروه صنعتی دارای نماد استاندارد کیفی است و شما بدون کمترین هزینه اضافی می توانید به صورت عمده بهترین مارک های موجود در بازار را از آنها خریداری نمایید. این تیم کاربلد و آموزش دیده با مشاوره و راهنمایی مشتریان به بهترین نوع ممکن در خرید عمده آنها را یاری می رسانند.

سخن آخر اینکه؛

پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد دارای امتیازات فراوانی برای خرید عمده می باشد و فعالان مشغول در حیطه شغلی خود را به طور چشمگیری یاری رسان خواهد بود. امید است، که این تیم روز به روز درخشان و استوارتر در مسیر پیشرفت، ترقی و خدمت به فعالان و ارتقاء رشد دانش آنها گام بردارد. در واقع با وجود این نوع کمپانی ها جهان مسلما در مورد محصولات آرایشی بهداشتی به رشدی بیش از پیش دست می یابد. همچنین با پیشرفت می توان در دنیای اینگونه لوازم هر روز بیشتر از روز قبل با ساختار و نحوه استفاده از آنها آشنا شد.

 
جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 201-23576200(021) تماس حاصل فرمایید
0