0

نمایندگی و فروش عمده محصولات شون


موضوع این مقاله در مورد فروش عمده محصولات شون است. در واقع فروشگاه اینترنتی بیوتی کد در مقاله مذکور قصد دارد ابتدا اطلاعاتی در مورد اصالت و تاریخچه این برند به شما ارائه دهد. سپس برخی از مواد اولیه موجود در محصولات آن را نام ببرد و در آخر نکاتی در مورد انتخاب فروشنده مطمئن را ذکر کند. 

شون به چه معناست؟

پیش از اینکه به ارائه مطالبی درباره محصولات شون بپردازیم، خوب است بدانیم که چرا تولیدکنندگان برند مذکور این نام را برای آن برگزیده اند. در زبان شیرین آلمانی این نام به معنای زیبایی بادوام است. 

شعار برند شون

همانطور که گفتیم نام برند مذکور به معنای زیبایی با دوام است. انتخاب این نام تاثیر زیادی بر مسیر برند شون گذاشته است. به طوری که اغلب مواد اولیه برند شون گیاهی و ارگانیک هستند و با هدف حفظ سلامت و زیبایی پوست و موی شما تولید می شوند. سازندگان این برند محصولات آرایشی و بهداشتی معتقدند که مهم ترین اصل در زیبایی، دوام و طبیعی بودن آن است و چیستی این برند بر مبنای ایجاد این نوع از زیبایی بوده است. جالب است بدانید که حتی لوگو این برند معروف آرایشی بهداشتی نیز بر همین مبنا طراحی شده است. اگر به این لوگو نگاه کنید پیوند نام شون با گیاهان و مواد ارگانیک را می بینید. در واقع سازندگان می خواسته اند که شما با نگاه به این لوگو پیش از اطلاع از مواد اولیه متوجه شوید که از فرمولاسیون ارگانیک در تولیدات این برند استفاده شده است. 

اصالت برند شون نکته ای مهم برای آشنایی با فروش عمده محصولات شون

قبل از پرداختن به فروش عمده محصولات شون خوب است اطلاعاتی در مورد اصالت این برند نیز پیدا کنیم. در کشور ایران فعالیت این برند محصولات آرایشی بهداشتی آغاز شده است. کمتر کسی را می توان یافت که از محصولات گلرنگ استفاده نکرده باشد و یا نام آن را نشنیده باشد. جالب است بدانید که یکی از زیر مجموعه های هلدینگ با اصالت گلرنگ برند شون است.

اما عرضه محصولات برند مذکور توسط شرکتی تحت عنوان آریان کیمیا تک انجام می شود. به گفته بسیاری از افراد شرکت مذکور لقب بزرگترین کارخانه تولیدی محصولات آرایشی بهداشتی در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. اما این تمام ماجرا نیست. همکاری برند شون با شرکت کریس اند کال که اصالتش به کشور اروپایی آلمان بر می گردد نیز یکی از مهمترین عوامل موفقیت این برند است. 

فروش عمده محصولات شون و دلیل محبوبیت آن

پخش عمده لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی بیوتی کد یکی از روش های فروش کالاهای این برند است. نام این برند این روزها بسیار به گوشمان می خورد. چرا که با توجه به شرایط اقتصادی، مردم یا از خرید محصولات آرایشی بهداشتی صرف نظر می کنند و یا به دنبال کالایی هستند که بتواند تمامی نیازهای آنان را برطرف کند و مقرون به صرفه نیز باشد. حال جالب است بدانید که دقیقا تمای انتظاراتی که اغلب مصرف کنندگان می توانند از یک کالای آرایشی بهداشتی داشته باشند در روند ساخت محصولات برند شون رعایت شده است. برای مثال قیمت این محصولات بسیار مناسب تر از نمونه های مشابه خارجی و یا داخلی است. در فرمولاسیون محصولات برند مذکور از مواد طبیعی بسیاری استفاده شده است. بسته بندی این محصولات نیز شکیل می‌باشد. 

حفاظت از محیط زیست یکی از اهداف برند آرایشی بهداشتی شون

یکی دیگر از نکات مثبت برند آرایشی مذکور این است که توجه ویژه ای به محیط زیست دارد. در واقع مدیران شون در کنار تولید لوازم آرایشی و مراقبت از پوست با راه اندازی کمپین هایی مانند هوا پاک از سلامت محیط زیست نیز حمایت می کنند. 

آشنایی با فروش عمده محصولات شون و مواد اولیه محصولات آن

اگر کسی بخواهد در زمینه فروش عمده محصولات شون فعالیت بکند، خوب است که اطلاعاتی در باب مواد اولیه تولیدات این برند نیز بدست آورد. به همین دلیل در ادامه برخی از مواد اولیه محصولات  برند مذکور را نام می بریم.

اسطوخودوس یکی از مواد اولیه محصولات برند شون

فروش محصولات شون نیازمند داشتن اطلاعاتی درمورد مواد اولیه محصولات این برند است. در این قسمت به معرفی اسطوخودوس که برخی آن را با نام لوندر نیز می شناسند، می پردازیم. یکی از مزایای محصولات برند شون، ضد حساسیت بودن است. حال خوب است بدانید که به دلیل استفاده از اسطوخودوس این ویژگی در این محصولات وجود دارد.

بسیاری به دنبال راه حلی برای تقویت رشد مو و یا رفع شوره سر هستند. حال پیشنهاد ما به این افراد استفاده از شامپوها و محصولات مراقبت از مو برند شون است. چرا که در آن از اسطوخودوس استفاده شده است و این گیاه خواص بسیاری برای مراقبت از مو دارد. ممکن است این سوال مطرح شود که چه گیاهی می تواند برای درمان آکنه مفید باشد؟ در پاسخ باید گفت لوندر این ویژگی را دارد و به همین دلیل در کالاهای تولیدی این برند که برای پوست تولید می شوند از آن استفاده شده است. 

بابونه ماده اولیه محصولات مراقبت از پوست

فروش ضد آفتاب های این برند بسیار رایج است. تقریبا اغلب خریداران از کیفیت و قیمت ضد آفتاب های شون رضایت دارند. حال جالب است بدانید که یکی از مواد اولیه ضد آفتاب ها و در کل کرم های پوست برند نامبرده بابونه است. اگر از خواص این گیاه می پرسید باید بگوییم که ضد اگزما است و بهترین شکل از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند.

سیر ماده اولیه محصولات شون

وجود ترکیبی تحت عنوان آلیسین باعث شده که گیاه نامبرده خاصیت ضد باکتری داشته باشد. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات شون در فرمولاسیون شوینده ها از آن استفاده می کنند. همچنین برای رفع شوره سر نیز گیاه مذکور مناسب است. به همین دلیل در شامپوهای شون از آن استفاده می شود.

فروش عمده محصولات شون

فروش عمده محصولات شون امروزه در فروشگاه های بسیاری در سراسر کشور انجام می شود. اما اگر به دنبال خریدی آسان هستید، می توانید به بیوتی کد رجوع کنید. اما نکته مهم در مورد بیوتی کد این می‌باشد که نمایندگی اصلی فروش محصولات شون است.بیوتی کد و برند شون دو زیر مجموعه گروه صنعتی آریان کیمیا تک می باشد، پس شما میتوانید به راحتی و با خیال اسوده با تخفیفات مخصوص فروش عمده محصولات شون رو از بیوتی کد خریداری نمایید

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با  مشاورین مجرب بیوتی کد با شماره 201-23576200(021) تماس حاصل فرمایید

0