0

کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای|My Sunscreen Cream With SPF50 For Men
مای | MY

کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای

My Sunscreen Cream With SPF50 For Men

کد محصول: 100232411
افزودن به لیست دلخواه check

• مناسب انواع پوست
• سبک و بی رنگ
• محافظت در برابر تیره شدن پوست
• محافظت از پوست در برابر سرطان و پیری زودرس

تعداد
75,000 تومان

برچسب ها: ضدآفتاب

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای

کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای از رنگ طبیعی برخوردار شده است و دارای SPF می باشد و این عدد 50 می باشد، این یعنی که توانایی محافظت این محصول در مقابله با اشعه های مضر و غیرمفید 50 برابر است و شما با زدن این ضد آفتاب بالاتر از این میزان از پوست خود در مقابل اشعه های مضر آفتاب مراقبت می نمایید. اگر پوست خود را شناخته باشید و پوستتان دارای چربی بیش از حد باشد، با استفاده این ضد آفتاب برای همه مردان و سلامت پوست آنها توصیه می شود.کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای فاقد پارابن و چربی می باشد.کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای حجم این ضد آفتاب برای پوست های چرب، مستعد جوش و آکنه گزینه خوبی محسوب می شود. 

تاثیر کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای بر روی پوست

این محصول از ایجاد کک و مک و خال های پوستی جلوگیری نموده و از پیری زودرس پوست آقایان به شدت پیشگیری می نماید. همچنین از نفوذ رادیکال های آزاد و مخرب به سطح پوست جلوگیری می نماید. این محصول سبب بی نقص ماندن پوست می شود و از ایجاد عوارض پوستی بر روی پوست به شدت محافظت می نماید. در نهایت از ایجاد لک های قهوه ای که در مواجهه با نور آفتاب بر روی پوست به وجود می آیند، نیز مراقبت می نماید.

ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی مردانه مای برای چه نوع پوستی توصیه می گردد؟

این کرم برای افرادی که پوست های حساسی دارند، و به سرعت در مقابل آفتاب می سوزند، گزینه مناسبی محسوب می شود. البته همه افراد می توانند از این کرم استفاده نمایند.
 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!