0

ریمل

27 محصول

ریمل

ریمل چشم چیست؟ فرمولاسیون ریمل حجم دهنده و بلند کننده

از گذشته تا امروز، ریمل چشم از مهم‌ترین لوازم آرایشی بوده و انواع ریمل برای تیره کردن، حجیم یا بلند کردن مژه‌ها به کار می‌رود. انواع ریمل چشم به طور معمول به صورت مایع و کرمی عرضه شده و جنس برس، ریمل حجم دهنده و بلند کننده می‌تواند پلاستیکی یا مویی باشد. انواع ریمل چشم، فرمولاسیون یکسانی داشته و ترکیبات شیمیایی غیر سمی دارند؛ رنگدانه‌هایی مثل اکسیدآهن و کربن سیاه در یک ریمل خوب، مژه‌ها را تیره و مشکی‌تر نشان می‌دهند. موم زنبور عسل که در ساختار انواع ریمل ها قرار دارد به عنوان یک ماده حجم‌دهنده عمل کرده و باعث چسبندگی مایع و در نهایت تولید ریمل حجم دهنده می‌شود. موم پارافین، روغن معدنی، لانولین، گلیسیرین و موم کارنوبا برخی دیگر از عناصر همیشگی در فرمولاسیون بهترين مارك ريمل هستند. 
همچنین در ترکیب بهترين مارك ريمل دنیا، برای محافظت از مژه‌ها در طول آرایش، عناصری مثل ویتامین و روغن گیاهی به کار می‌برند. ترکیبات و مواد به کار رفته در انواع ریمل چشم، مورد آزمایش کنترل کیفیت قرار گرفته تا از ایمنی لوازم آرایشی چشم، برای استفاده روزمره اطمینان حاصل شود. همه این عوامل است که می‌تواند تاثیر زیادی در قیمت ریمل بگذارد. 

معرفی انواع ریمل چشم؛ کاربرد ریمل حجم دهنده و بلند کننده و ضدآب 

انواع ریمل چشم براساس نوع و تاثیری که روی چشم می‌گذارد به چند گروه مختلف تقسیم می‌شود. اگر می‌خواهید در زمان خرید ریمل با قیمت مناسب، بهترین انتخاب را داشته باشید باید با انواع ریمل آشنا باشید.

۱. معرفی بهترین ریمل حجم دهنده  

همانطور که از اسم بهترين ريمل حجم دهنده پیداست این ریمل چشم، حجم مژه‌ها را افزایش داده و آن‌ها را پرتر نشان می‌دهد. بهترین ریمل حجم دهنده ایرانی و خارجی، برای افرادی که مژه‌هایی باریک و نازک دارند و از کاشت یا اکستنشن مژه می‌ترسند مناسب است.
 پس اگر هدف شما از خرید ریمل، حجم‌دهی و پرپشت نشان‌دادن مژه‌هاست باید به عبارت volume mascara روی بسته بندی محصول دقت کنید. در نظر داشته باشید که با زدن چند لایه ریمل حجم‌ دهنده روی مژه، احساس سنگینی روی چشمان خود خواهید داشت. به طور معمول نیز در فرمولاسیون بهترين ريمل حجم دهنده خارجی و ایرانی، ترکیبی از انواع موم‌های بی‌خطر یا پلیمر‌های سیلیکونی را مشاهده خواهید کرد. 

خرید ریمل اصل ایرانی

۲. ریمل بلند کننده برای چشم‌هایی کشیده و خمار 

افرادی که چشمانی خمار و کشیده دارند، اغلب ترجیح می‌دهند از ریمل بلند کننده مژه استفاده کنند. به همین دلیل برای اغلب آن‌ها این پرسش ایجاد می‌شود که ریمل خوب چی بخرم؟ 
بهترین ریمل بلند کننده مژه با استفاده از مواد الیافی به کار رفته در آن، بر طول و اندازه مژه‌ها افزوده و آن‌ها را بلند‌تر نشان می‌دهد. شما می‌توانید پس از خشک شدن لایه قبلی، دوباره برس ریمل بلند کننده عالی را به مژه‌ها کشیده تا در نهایت به اندازه دلخواه خود برسید. ریمل بلند کننده ایرانی و خارجی، مناسب مژه‌هایی کوتاه اما پرپشت است.

۳. بهترین مارک ریمل ضد آب (Waterproof Mascara)

بهترین مارک ریمل ضد آب که به عنوان ریمل ضدتعریق هم شناخته می‌شود سرشار از موم و روغن معدنی است. اگر ورزشکارید، زیاد عرق می‌کنید، پوستتان چرب است یا می‌خواهید در استخر، آرایش چشم داشته باشید ریمل ضدآب مناسب شماست.

۴. ریمل اکلیلی و رنگی برای میکاپی هیجان‌انگیز

ریمل اکلیلی یا ريمل رنگي ، میکاپ شما را پرزرق و برق نشان داده و بیشتر برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها مناسب است. در زمان استفاده و طریقه ریمل زدن، باید همه اکلیل‌های ریمل را به خوبی روی مژه‌ها پخش کنید تا یک جا جمع نشود. اگر هم می‌خواهید در میکاپ خود، تغییر زیادی ایجاد کنید انواع ريمل رنگی هم گزینه مناسبی هستند اما در نظر داشته باشید که قدرت ریمل حجم دهنده و بلند کننده اصل را ندارند. 

۵. ریمل خوب چی بخرم؟ ریمل دو سر 

ریمل دو سر به طور همزمان یک ریمل حجم دهنده بلند کننده است و کار دو ریمل را انجام می‌دهد؛ یک برس این ریمل به مژه‌ها حجم داده و فرچه نازک‌تر، آن‌ها را بلند‌تر نشان می‌دهد. در حال حاضر ریمل مای به عنوان بهترین مارک ریمل ایرانی این ویژگی را دارد. 

خرید ریمل

بررسی کاربرد انواع ریمل از نظر براش 

در زمان خرید ریمل برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشیم، ابتدا باید به براش یا فرچه آن توجه کنیم؛ چرا که انحنا و شکل این محصول، می‌تواند روی حالت‌ دادن به مژه‌ها و البته قیمت ریمل تاثیر فراوانی بگذارد. برخی از انواع ریمل از نظر فرچه عبارتند از:

 1. برس ضخیم: سطح مو‌های به کار رفته در برس ضخیم ریمل، بسیار متراکم هستند؛ این برس‌ها بیشتر در ریمل حجم دهنده ایرانی و خارجی به کار رفته و می‌توانند نازک‌ترین مژه‌ها را هم پرپشت و ضخیم نشان دهند. در حال حاضر قیمت ریمل حجم دهنده با برس ضخیم از مابقی مدل‌ها بیشتر است. 
 2. برس باریک: در ریمل بلند کننده بیشتر از فرچه باریک ریمل استفاده شده و می‌تواند مژه‌های ریز و باریک گوشه داخلی چشم را نیز آرایش کند. اگر به دنبال خرید ریمل بلند کننده با برس باریک و نازک هستید، پیشنهاد اول فروشنده به شما ریمل گیاهی شون خواهد بود. 
 3. برس s شکل: این برس شکل حرف انگلیسی s بوده و مژه‌ها را پرپشت و حجیم نشان می‌دهد.
 4. برس مارپیچی: این برس در انواع ریمل چشم، مژه‌های کوتاه و کم پشت را به خوبی حالت می‌دهد. انواع ریمل چشم با برس توپی، بیشتر مورد نیاز آرایشگران و میکاپ‌آرتیست‌های حرفه‌ای است. 
 5. برس توپی: این نوع از برس در بهترین مارک های ریمل به کار رفته و بیشتر برای زمانی است که می‌خواهید، نقاط خاصی از مژه خود را حجم دهید.

لیست بهترین مارک ریمل؛ انواع مارک ریمل چشم خارجی

به دنبال بهترین مارک ریمل هستید؟ با پرسش ریمل خوب چی بخرم مواجه می‌شوید؟ در زمان خرید ریمل خارجی و ایرانی، پیشنهادات متعددی به شما خواهد شد. چرا که برند‌های زیادی در زمینه تولید محصولات آرایشی فعالیت می‌کنند که از بهترین آن‌ها می‌توان انواع ريمل بورژوا، ریمل دوسه اصل، ریمل mascara، انواع ریمل لورال، ریمل بل، ریمل یورن، ريمل ميبلين، ریمل گاش بیوتی، ریمل ایزادورا اصل، ریمل لانکوم اصل، ریمل اسنس صورتی و ريمل كاپريس و...برخی از بهترین مارک ریمل خارجی هستند. 

معرفی بهترین برند ریمل ایرانی اصل در بازار 

به طور کلی بهتر است به دنبال بهترين مارك ريمل برای مژه‌های خود باشید، تا از چشمان خود در زمان طولانی آرایش محافظت کنید. لیست برخی از بهترین ریمل ایرانی عبارتند از:

انواع ریمل کالیستا؛ بررسی قیمت ریمل کالیستا 

بدون شک یکی از ریمل های خوب بازار، متعلق به برند کالیستا است؛ ریمل بنفش کالیستا، ریمل نارنجی و ریمل صورتی کالیستا فاقد پارابن بوده و سرشار از موم و عصاره‌های طبیعی است. انواع ریمل کالیستا، برای بانوانی مناسب است که کیفیت و تنوع بالای محصولات آرایشی، اولویت آن‌ها است. قیمت ریمل کالیستا، با توجه به قیمت ریمل خارجی مشابه، بسیار اقتصادی و به صرفه است. ضمن اینکه انواع ریمل کالیستا با توجه به نوع و حجم مژه شما، کار انتخاب و خرید ریمل را ساده خواهد کرد. 

خرید ریمل

ريمل شون؛ معرفی بهترین ریمل گیاهی بازار 

 اگر به دنبال خرید ریمل با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد ما به شما یکی از دو مدل ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون است. ریمل گیاهی شون سرشار از عصاره صمغ اقاقیا و روغن‌های طبیعی بوده و در زمان خرید ریمل حجم دهنده و بلند کننده بهترین انتخاب خواهد بود. در بین انواع ریمل چشم، ریمل گیاهی شون نه تنها مژه‌ها را بلند کرده بلکه باعث تقویت پوست و مو نیز خواهد شد. 

ریمل مای؛ بررسی انواع ریمل مای 

 بهترين مارك ريمل ایرانی که در ۴ مدل متفاوت به بازار عرضه شده و خاصیت حجم‌دهی بالایی دارد. حداقل قیمت ریمل مای در بازار از 196 تومان شروع شده و به 210 هزار تومان می‌رسد؛ همین طیف مختلف قیمت ریمل مای باعث شده که حق انتخاب مصرف کننده برای انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده باز باشد.  

خرید ریمل

نکات مهم درباره خرید ریمل حجم دهنده و بلند کننده 

در زمان خرید ریمل، برای اینکه به بهترین ریمل ایرانی و اصل را انتخاب کنید باید به یکسری نکات توجه کنید:

 • در زمان خرید ریمل ایرانی مناسب، باید به عملکرد و تاثیری که ریمل روی مژه‌ها می‌گذارد توجه کنید. در بین انواع ریمل حجم دهنده و بلند کننده ابتدا به حجم، کوتاهی و بلندی مژه‌های خود دقت کنید؛ بعد از بین لیست پیشنهادی فروشنده، بعد از در نظر گرفتن قیمت ریمل اصل، بهترین را انتخاب کنید.
 • در ایران اکثرا ریمل چشم به رنگ مشکی به بازار عرضه می‌شود اما اگر مو و چشمان روشنی دارید، باید از ریمل‌های قهوه‌ای استفاده کنید.
 • بعد از خرید بهترین ریمل ایرانی و خارجی و باز شدن آن، محصول فقط به مدت ۳ ماه قابل استفاده است. ضمن اینکه در زمان خرید ریمل باید دقت کنید که محصول مورد نظر، پلمپ شده و درب آن باز نشده باشد.
 • ریمل اسنس صورتی می‌خواهید یا ريمل كاپريس؟ می‌خواهید بهترین ریمل ایرانی را انتخاب کنید؟ در هر حال شما باید در زمان خرید ریمل به برند سازنده محصول دقت کنید تا انتخابی مناسب داشته باشید.
 • اگر چشمان شما حساس است، باید به سراغ ریمل ضد حساسیت بروید. بهترین ریمل ایرانی از برند‌های مای، انواع ریمل کالیستا، ریمل شون و نوت با فرمولاسیون خاصی که دارند هیچگونه احساس سوزش، خارش و التهاب برای چشمان فرد ایجاد نخواهد کرد. 
 • در زمان خرید اینترنتی ریمل چشم، حتما انواع ریمل را باهم مقایسه کرده و نظرات خریداران را بخوانید.

قیمت ریمل و خرید ریمل ایرانی و خارجی از بیوتی کد

قیمت ریمل ایرانی و خارجی براساس برند و ویژگی‌هایی مثل ماندگاری، کیفیت مواد و میزان حجم‌دهی متفاوت است؛ شما می‌توانید انواع ریمل با قیمت مناسب ایرانی و خارجی را از سایت لوازم آرایشی بیوتی کد تهیه کنید. بیوتی کد انواع ریمل را با بهترین قیمت وکیفیت از برندهای معتبر شون، مای و کالیستا و نوت و... به شما عرضه می‌کند.

0