0

اکسیدان شماره 1 - 6% وینکور 150 میل
وینکور|vincor

اکسیدان شماره 1 - 6% وینکور 150 میل

کد محصول: 6269575602550
افزودن به لیست دلخواه check

حاوی پروتئین هیدرولیز شده محافظت از تارهای مو طی فرآیند رنگ کردن رطوبت رسانی و تغذیه تارهای مو جلوگیری از خشکی، زبری و شکنندگی موها دارای غلظت مناسب برای سهولت ترکیب با رنگ مو

ناموجود

برچسب ها: اکسیدان, وینکور

ضمانت هفت روز بازگشت کالا

تحویل سریع و آسان

ضمانت اصل بودن کالا

 اکسیدان شماره 1 - 6%  150 میل وینکور

اکسیدان چیست؟

 

اکسیدان یکی از مهمترین اجزا رنگ مو است که نفش زیادی در ترکیبات رنگ مو و رنگ گرفتن موها دارد. اکسیدان تنها فعال کننده ای است که برای رنگ می توان از آن استفاده کرد و عملکرد آن اکسیداسیون مو می باشد که در اثر آن پولک های مو باز می شوند و این عمل به ورود رنگ به داخل موها کمک می کند. هر چه قدر درصد نوشته شده روی اکسیدان بیشتر باشد روشن کنندگی آن هم بیشتر است. همچنین اکسیدان به عنوان یک کاتالیزور عمل کرده و باعث ثبات رنگ مو می شود.

اکسیدان 6% یا 20 حجمی وینکور دارای یک فرمولاسیون منحصر به فرد می باشد که آسیب های ناشی از فرآیند رنگ و بی رنگ نمودن مو در آن به حداقل رسانده شده است. این اکسیدان ضمن حفظ سلامت مو، سوزش ناشی از تماس محصول با پوست سر را به طور چشمگیری کاهش می دهد. همچنین اکسیدان وینکور حاوی پروتئین هیدرولیز شده می باشد که این ترکیب علاوه بر محافظت از تارهای مو طی فرآیند رنگ کردن، تارهای مو را رطوبت رسانی و تغذیه کرده و از خشکی، زبری و شکنندگی آن ها هم جلوگیری می کند.

انواع اکسیدان ها

 

شماره 0/5 یا 3% یا 10 حجمی: برای تنُ دهی، رنگساز یا پتینه مورد استفاده قرار می گیرد.

شماره 1 یا 6% یا 20 حجمی: عمدتا رنگ ها با این شماره اکسیدان باید ترکیب شوند و برای پوشش مو سفید مناسب ترین شماره می باشد.

شماره 2 یا 9% یا 30 حجمی: برای روشن کردن بیش از 2 درجه مو استفاده می شود.

شماره 3 یا 12% یا 40 حجمی: برای روشن کردن مو بیش از 3 درجه استفاده می شود.

معمولا برای رنگ کردن ریشه از اکسیدان 1 یا همان 6% و برای ساقه (بنا به میزان روشنی دلخواه) از اکسیدان 0.5 (3%)، 1 (6%) و 2 (9%) استفاده می شود.

بهتر است برای پوشش دهی موهای سفید از رنگ های طبیعی قوی به همراه اکسیدان 6% استفاده کنید.

توصیه می شود برای رنگ های تا پایه 6 از اکسیدان 6% و برای پایه های بالای 7 از اکسیدان 9% استفاده کنید. 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
محصولات مشابه